Domov seniorov Sv. Martina v Hrnčiarovciach

SPIG zdvíhacie zariadenia
Centrum sociálnych služieb TAU Turie
9. októbra 2015

Domov seniorov Sv. Martina v Hrnčiarovciach

SPIG zdvíhacie zariadenia

Klientom sú k dispozícii spoločné priestory domova – vstupná hala, moderná jedáleň, spoločenská miestnosť. Samozrejme návštevnícka miestnosť sneobmedzenými návštevami. Nepochybnou súčasťou je aj plne akvalitne vybavená ošetrovňa pre klientov. Pýchou nášho zariadenia je aj novozrekon- štruovaný dvor srozľahlou terasou, naktorej si môžu klienti nájsť mnoho podôb odreagovania sa. Niektorí odpočinkom arelaxom naratanovom sedení, prípadne na veľkej hojdačke. Pre tých aktívnejších je možnosť menšieho záhradkárčenia.

Nezabudli sme ani na milovníkov zvierat, ktorých pomoc bude uvítaná pri chove nášho štebotavého exotického vtáctva. V domove majú klienti päťkrát denne racionálnu stravu vrátane požiadaviek príslušnej diéty. Voľnočasové aktivity rešpektujú osobné požiadavky amožnosti klientov. Sú zamerané nazáujmové činnosti, pohybové, kultúrno – spoločenské aktivity aduchovnú činnosť. Klientom je poskytnutá všestranná opatera vyškoleným personálom s výhradne individuálnym prístupom a zameraním na konkrétne záujmy apriania klienta. Vrámci sociálnej práce je vytvorený program, ktorý je určený klientom azahŕňa: ergoterapiu, arteterapiu, biblioterapiu, fyzioterapiu, odborné poradenstvo, kultúrne výlety, vychádzky, oslavy a zároveň aj duchovné omše, spovede anedeľné obedy sduchovným otcom.

Zariadenie pre seniorov je určené pre staršie osoby, ktoré sú odkázané napomoc akvalitnú starostlivosť, pre osamelých, ale taktiež srdečne uvítame aj zdravé osoby, ktoré túžia pozaslúženom odpočinku. Viac informácií získate na našej webovej stánke www.svmartin.sk alebo Vás radi uvítame aj osobne v našom zariadení, kde sa môžete presvedčiť o tom, že Vám alebo Vášmu blízkemu vieme zabezpečiť najlepšie podmienky abezpečný nový domov. Počas osobného stretnutia Vám poskytneme podrobné informácie o podmienkach prijatia donášho domova. Týmto by sme chceli poďakovať starostovi akolektívu poslancov obce Hrnčiarovce nad Parnou zaich ochotu pri budovaní achode Domova seniorov. „Jedine dvojo rúk na svete si zaslúžia, aby si ich bozkával: ruky tvojho otca, ktoré nateba pracujú, aruky matkine, ktoré ťa vychovali.“

Zariadenie pre seniorov Sv. Martina )
Ulica Sv. Martina 2
91935 Hrnčiarovce nad Parnou
tel.: 0948152409, 0948155458
www.svmartin.sk
dompreseniorov@gmail.com
AMICIS Riaditeľka Andrea Szitkey

Máj 2015

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this