Držíme všetci spolu

V mimoriadnej situácii musíme držať spolu všetci spolu. Naši pracovníci stále pracujú, niektorí priamo, niektorí cez home office.

Pretože sa nás pýtate sa na zdvíhacie zariadenia a vybavenie príspevkov na kompenzáciu, touto cestou Vám chceme povedať, že sme tu stále pre Vás.

S potešením vám musíme povedať, že UPSVaRy aj v tomto období fungujú a snažia sa vybaviť všetko, aj poštou a telefonicky.

Z našej strany ponúkame aj komunikáciu s UPSVaRom. Vieme zaslať naše podklady zo zamerania, fotodokumentáciu miesta inštalácie, aby sa urýchlilo schvaľovanie žiadostí. Tiež posielame vyúčtovanie a faktúry elektronicky, aj poštou priamo na UPSVaR, aby ste nemuseli ísť na poštu.

Naše montáže stále bežia podľa plánu, montážnici používajú dostatočnú ochranu, chránia vás, aj seba.
Posudkoví lekári a pracovníci na UPSVaRoch pracujú a úrady príspevky posielajú. Preto sme radi, že na svoje zdvíhacie zariadenia nemusíte čakať viac než inokedy.

Na vašich projektoch sa naďalej usilovne pracuje, aby sme zaistili, že plánovaná a výroba a dodávka zdvíhacích zariadení bude prebiehať stabilne. Dodávky do a z našej spoločnosti môžu byť spracované aj počas krízy ako obvykle a bez obmedzení.

 

 

Ďakujeme, že sa nám ozývate, spolu to zvládneme

 

 

 

kontakt

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this