Dúha v srdci 2017

SPIG zdvíhacie zariadenia
Osmidiv 2017
23. júla 2017

Dúha v srdci 2017

SPIG zdvíhacie zariadenia

Centrum socálnych služieb Nové Mesto nad Váhom, Mesto Nové Mesto nad Váhom, Občianske združenie Život s dúhou v srdci a Občianske združenie Milan Štefánik, pod záštitou predsedu TSK konali dňa 24. septembra ďalší úspešný ročník podujatia Dúha v srdci.

Spoločnosť SPIG s.r.o. sa na benefičných podujatiach Občianského združenia Milan Štefánik podieľa pravidelne, ako podporovateľ.


Podujatie sa konáva každý rok v Novom Meste nad Váhom v spoločenskej sále MsKS na Hviezdoslavovej ulici,

Je určené pre mentálne a zdravotne postihnutédetí z ústavov a zariadení pre zdravotne postihnutých zo západného Slovenska.

Hendikepované deti sa mohli naučiť nové zručnosti na workšopoch ako exotické tance ZUMBA, enkaustiku – maľovanie horúcim voskom, pedig, prútikárstvo, maľovanie tašiek a tričiek, plstenie, ozdobovanie šiltoviek, výrobu šperkov a maľovanie na tvár.

V rámci kultúrneho programu vystúpili: Adam Ďurica, Vidiek, Maduar a Ivanna Bagová, Grai /Rusko/,Juraj Kohútik z Centra sociálnych služieb pre mentálne postihnutých, ZUMBA Aminata /Francúzsko/ a Zumba s Denisou a moderátor Roman Pomajbo.

Podujatie navštívilo spolu 541 hendikepovaných z 24 ústavov a zariadení spolu so svojím doprovodom a v rámci integrácie a začlenenia do spoločnosti 114 bežných návštevníkov.


FOTOGALÉRIA Z PODUJATIAPridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this