Hydraulická plošina Považská Bystrica

Hydraulická plošina OS400 v Liptovskom hrádku
6. mája 2022

Hydraulická plošina Považská Bystrica

Radi by ste sa bezpečne a spoľahlivo dostali na poschodie Vášho domu? Rozmýšľali ste už nad výťahom, ale odradila Vás komplikovaná montáž?  Hydraulická plošina OS400 nevyžaduje montážnu šachtu a skvelo sa hodí všade, kde sa s výťahom nepočítalo. Neriskujte už viac ťahaním vozíka, hore schodmi ktoré je nie len nebezpečné ale aj nekomfortné pre každého používateľa invalidného vozíka.Hydraulická plošina

Hydraulická plošina OS400 veľmi jednoducho premení každú nehnuteľnosť, ktorá nemá bezbariérový prístup na bezbariérovú. Navyše mimoriadne tichý hydraulický pohon nebude nikoho rušiť. Tento pohon s prídavným vyhrievaním hydraulického oleja robí z tohto zdvíhacieho zariadenie mimoriadne spoľahlivé riešenie.

Hydraulická plošina OS400 bezpečnosť

Stále sa neviete rozhodnúť a váhate lebo sa bojíte zaseknutia výťahu v medziposchodí? S OS400 sa už zaseknutia nemusíte báť. Hydraulická plošina OS400 je mimoriadne spoľahlivá a v prípade potreby jemným potiahnutím tlačidla Vás zvezie na najnižšie poschodie. Ďalší bezpečnostní prvok tvoria bezpečnostné bránky, ktoré fungujú tak, že kým nie sú bezpečne zatvorené, výťah sa nikam nepohne.

Hydraulická plošina 0S400 obsahuje citlivé dno, ktoré zabezpečuje zastavenie plošiny pri styku s prekážkou. Nemusíte sa báť ani výpadku elektrickej energie, OS400 má záložný zdroj a keď vypadne prúd, tak Vás bezpečne zvezie do najbližšej stanice. S touto plošinou sa už nemusíte ničoho báť.

Financovanie

Keď sa rozhodnete spolupracovať s nami, tak získate zadarmo poradenstvo, ako vybaviť príspevok na toto zariadenie od ÚPSVaR, ktorý je až do výšky 98%. Navyše sa môžete zadarmo stať členmi v klube Spig, kde získate množstvo výhod. Získate zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení a pomôžeme Vám s dofinancovaním doplatku pri kúpe zdvíhacieho zariadenia až do 10% a ešte množstvo ďalších výhod.

Pred tým, ako Vám urobíme cenovú ponuku je nutné zmerať priestory pre výťah, nakoľko sa výťah vyrába na mieru pre Vás. Samozrejme, cenová ponuka je zadarmo. Navyše pri spolupráci s nami získate mimoriadne spoľahlivé bezpečné a dlhotrvácne zariadenie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this