Hypoxico bunkový tréning

SPIG zdvíhacie zariadenia
Miesto, kde si hendikep dáva pauzu
14. júla 2017

Hypoxico bunkový tréning

SPIG zdvíhacie zariadenia

Počuli ste už otom, že veľryby grónske sa dožívajú vysokého veku? Rozmýšľali ste, prečo je to tak?
Môže za to kyslík, resp. pravidelné znižovanie prísunu kyslíku do buniek. Vedci zistili aj to, že dieťa vmaternici je počas normálneho tehotenstva zásobované rozdielnym množstvom kyslíka. Taktiež v oblasti astronautiky potvrdili, že striedavé dýchanie vzduchu ochudobneného o kyslík sa dá využiť na účely zlepšovania zdravia.
Ačo športovci, ktorí chodia na sústredenie do vysokohorských oblastí adokážu podávať väčší výkon? Myslíte si, že je to náhoda? Tento fenomén neušiel pozornosti vedy. Nedostatok kyslíka – zabijak alebo liek? Nedostatok kyslíka vytvára vorganizme istý druh stresu. Aj športový tréning je pre organizmus istý druh stresu . Ak sa tréning robí cielene, posilňuje ho. Pretrénovanie vedie kporuchám imunity azraneniam. Krátkodobý nedostatok kyslíka organizmus posilňuje, dlhodobý ho zabíja. Cielený stres – tréning posilňuje výkonnosť tela, mysle azlepšuje psychiku. Bez energie nič nefunguje… Cielené znižovanie prísunu kyslíka spôsobuje regeneráciu našich mitochondrií. Mitochondrie môžeme prirovnať k elektrárňam. Tak ako sa v elektrárňach spaľuje napr. uhlie či plyn, tak sa v mitochondriách spaľuje cukor a tuk z potravy. Bunka si takto vyrába univerzálnu energiu – adenosintrifosfát (ATP). Mitochondria je najefektívnejší stroj vnašom tele. Od nej sme úplne závislí. Poškodené mitochondrie sa rozmnožujú rýchlejšie ako zdravé. Energetický výkon buniek drastický klesá. Bunky nedostatočne plnia svoju funkciu apostupne odumierajú.

Čo je oxidačný stres? Proces poškodzovania buniek mitochondrií voľnými radikálmi nazývame oxidačný stres. Vysoký oxidačný stres môžeme pozorovať v miestach, kde prebieha zápal a chorobné zmeny. Napríklad vrakovinových bunkách je zdravých len 5 – 15% mitochondrií. Oxidačný stres je aj hlavnou príčinou starnutia. Podieľa sa na vzniku chronických zápalových ochorení, únavy, zlyhaní imunity ale aj rakoviny. Každá jedna bunka je tisíckrát za sekundu vystavená útoku agresívnych voľných radikálov. Poškodené mitochondrie sa podieľajú aj na vzniku ochorení ako obezita , diabetes, hormonálne poruchy, demencia, rakovina, skleróza, alzheimer, pokles životnej sily aenergie.
Vykonajte nápravu BUNKOVÝM TRÉNINGOM vysokohorským vzduchom! Prístroj nasáva okolitý vzduch, odstráni z neho časť kyslíka a klient počas terapie vsede alebo ľahu dýcha cez masku striedavo vzduch so zníženým obsahom kyslíka. Terapia trvá 50 minút. Všetko je riadené počítačom a okamžite sa prispôsobuje potrebám klienta. Pri bunkovom tréningu sa zničia len poškodené mitochondrie!!! Zdravé mitochondrie zostávajú a ďalej sa rozmnožujú. Ich počet sa zvýši, čo znamená vyšší počet zdravých mitochondrií aj viac energie pre telo. Zo začiatku hypoxico terapie telo pocíti väčšiu únavu, no po čase jeho energia vystrelí hore. Orgány vtele začnú lepšie pracovať a spomalí sa starnutie.
Bunkovým tréningom je možné pozitívne ovplyvniť aj rôzne ochorenia.

Čo môžeme dosiahnuť bunkovým tréningom?
• posilnenie imunitného systému, zlepšenie funkcie srdca, normalizovanie krvného tlaku a zlepšenie krvného obehu, zvýšenie kapacity pľúc, zlepšenie fyzických a duševných schopností, lepšiu koncentráciu azvýšenie odolnosti voči stresu, zvýšenie športového výkonu,
• úpravu narušenej hormonálnej funkcie, zvýšenie libida, reguláciu hladiny cukru v krvi, protizápalový efekt, znižovanie hmotnosti aktiváciou látkovej výmeny (metabolizmu), spaľovanie tukov, omladenie pleti, zníženie nadmerného pocitu hladu achuti na kalorické jednoduché cukry.

Uplatnenie metódy
IHT ASTMA aALERGIA
– zlepšené využitie kyslíku, posilnenie mitochondriálnej obrany proti oxidačnému stresu, zníženie CO2 vkrvi, zvýšenie alergickej odolnosti organizmu proti alergénom, to všetko prirodzenou cestou bez akýchkoľvek vedľajších účinkov v porovnaní spoužívanými antiastmatikmi alebo kortikoidnými doplnkami.

CUKROVKA – pomocou IHT je možné lepšie kontrolovať hladinu krvného cukru, podporu metabolizmu tukov.

VYSOKÝ KRVNÝ TLAK, RIZIKO INFARKTU – zníženie oxidačného stresu z voľných radikálov vplyvom vyššej účinnosti mitochondrií avyváranie mitochondriálnych enzýmov, zvýšenie tvorby rastového hormónu atransformácia cholesterolu na DHEA (hormón mladosti).

Bunkový tréning vysokohorským vzduchom je:
JEDNODUCHÝ – Stačí iba 2-3x týždenne.
POHODLNÝ – Ležíte úplne uvoľnene atrénujete svoje bunky.
ÚČINNÝ – Cítite viac energie aradosti zo života.

Účinkuje hypoxico terapia na každého?
Áno, hypoxico terapia účinkuje na každého. Hodinu pred terapiou nie je vhodné piť alkohol afajčiť. Taktiež nie je vhodné pred terapiou jesť.

Čo pri terapii robím?
Pokiaľ chcete využiť všetky výhody terapie, stačí len ležať a relaxovať. Terapia je veľmi príjemná apohodlná.

Komu je hypoxico terapia určená?
Športovcom, ľuďom so stresovou aúnavnou prácou, chorým ľuďom, rekonvalescentom, seniorom, všetkým čo chcú byť zdravší, tvorivejší, odolnejší voči stresu, tým ktorí chcú prirodzene zvýšiť svoje libido, chcú schudnúť, spomaliť starnutie, psychicky unaveným avyhoreným ľuďom, manažérom, učiteľom, lekárom, zdravotným sestrám, úradníkom, majiteľom firiem,….všetkým.

Ako často mám terapiu absolvovať? Má terapia nejaké negatívne vedľajšie účinky?
Odporúča sa absolvovať 10 – 12 terapií vpriebehu 4 – 6 týždňov. Potom aspoň jedna terapia raz za čas. Intenzívnu terapiu sa odporúča vykonať 2x ročne. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Je úplne bezpečná.

Dá sa hypoxico terapia kombinovať? Áno, hypoxico terapia sa dá kombinovať sakoukoľvek regeneračnou arehabilitačnou metódou, cvičením, masážami,poprípade fyzikálnou terapiou alebo psychoterapiou.

Môže túto terapiu absolvovať každý?
Každý, kto môže lietať lietadlom, môže absolvovať hypoxico terapiu. Existuje len veľmi malá aúzka skupinka veľmi závažných ochorení, ktoré nedovolia ľuďom túto terapiu absolvovať.

www.bunkovytrening.sk

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this