Šikmé schodiskové plošiny

Od vízie k realite

Úspech Ganser lifte ako výrobcu schodiskových výťahov sa spája s množstvom rokov skúseností a vývoja od roku 1965. Počas týchto rokov sa spoločnosť stala jedným z najpodstatnejších výrobcov a partnerov v tomto segmente. To všetko prišlo ruka v ruke s víziou pomôcť ľuďom všade vo svete žiť život bez bariér. V spolupráci s pro-klientsky orientovanými spoločnosťami s vhodným riadením a úžasnými zamestnancami a vďaka svetovému trhu Ganser liftte plní víziu bezbariérového života v mnohých domácnostiach, verejných inštitúciách a iných priestoroch v Európe, ale aj vo svete. Oslovte nás s akoukoľvek vašou výzvou. Naša Slovensko – Rakúska spolupráca má viacero podôb. Ako výrobca oceňujeme výrobu nášho partnera. Schodiskovú plošinu GTL 30 Vám môžeme odporučiť kvôli jej vysokej kvalite, ľahkému ovládaniu, nízkej poruchovosti a dlhej životnosti, ktorá je overená v celom svete.

 

Užite si neobmedzenú nezávislosť

Materiály najvyššej kvality, inovatívna technológia, príjemný a flexibilný dizajn zaručuje najvyššiu úroveň, pohodlie a spoľahlivosť.

Šikmá schodisková plošina umožňuje slobodu pohybu do spoločnosti, pre každodenne prípady. Môže slúžiť ako vstup do vchodu vášho domu. Ale aj ako šikovná pomocníčka v medziposchodiach.

Výhody schodiskovej plošiny GLT 30

– Maximálna precíznosť, vysoká kvalita.

– Vhodná pre všetky typy schodísk

– Tichý chod, automatické otváranie podlahy

– Verzia EN 81-40

– Vrchná nerezová rúra po kt. sa GTL30, slúži ako madlo.

– Vysoká kvalita vodu-nepriepustných materiálov.

– Nové ovládanie s displejom pre ľahké ovládanie a rýchle odstránenie porúch.

– Nemá žiadne skrutky, ľahko sa čistí.

– Veľmi úzky dizajn ( 280 mm ) v zatvorenom stave.

– Špičková kvalita od výrobcu, ktorý je na trhu viac než 60 rokov.

– Verzia EN 81-40

 

 

Schodisková plošina GTL30

Môže byť upevnená na stenu alebo na samonosnú konštrukciu – stĺpiky.

Schodisková plošina je zariadenie, ktoré vám bude slúžiť veľa rokov. Umožňuje slobodu pohybu do spoločnosti, pre každodenne prípady. Môže slúžiť ako vstup do vchodu vášho domu. Ale aj ako šikovná pomocníčka  v medziposchodiach. Pokiaľ máte dostatočne pevnú stenu, je možné upevniť dráhu schodiskovej plošiny priamo na stenu.

V prípade, že schodisko nie je pri stene, alebo stena nie je dostatočne pevná, (pripadne sa v nej nachádza elektroinštalácia, voda, plyn ..) Používajú sa na uchopenie dráhy stĺpiky.  Pre 225 kg mu verziu schodiskové plošiny má totiž 60 x 60 milimetrov pre 300 kg 80 x 60 mm. To znamená,že v zatvorenom stave schodisková plošina GTL 30 zaberá 292 milimetrov pri montáži na stenu a 352 milimetrov pri montáži na stĺpiky.

Minimálna šírka schodiska pre montáž na stenu je 1025 mm. Pri inštalácii na stĺpiky je to 1085 mm. Pokiaľ nie je možné nastúpiť na schodiskovú plošinu štandardným spôsobom odpredu, používa sa tzv. čelný nástup. Minimálne rozmery schodiska pre plošinu s čelným nástupom – 1170 mm pre montáž na stenu, 1230 mm pre montáž na stĺpiky.

 

Šikmá Schodisková plošina GTL30 6 Šikmá Schodisková plošina GTL30 4

Vybavenie

Schodisková plošina GTL20 je vybavená displejom, ktorý vás informuje o stave batérií, konkrétnych aktivitách a množstvo ďalších doplnkov. Zároveň sa k nemu dá rýchlo odstrániť akákoľvek servisná chyba. 

Ergonomické ovládanie  Jednoduché a intuitívne: Dotykové ovládacie tlačidlá povrchu, ktoré sú tiež v Braillovom písme.
Vysokokvalitné materiály – odolné voči poveternostným vplyvom: Komponenty z nehrdzavejúcej ocele. 

 

informačný displej – Úspora času a nákladov.

Ergonómia ovládaná ovládaním

Vysokokvalitné materiály

Vyžiadať cenovú ponuku

 


Doplnky na výber

Príslušenstvo

Príslušenstvo: telefón na plošine, ovládanie s kľúčikom, diaľkové ovládanie, ovládanie na kábli

Schodiskové plošiny môžu byť tiež vybavené ľubovoľným príslušenstvom, aby lepšie vyhovovali požiadavkám zákazníkov. Ovládanie na plošine je veľmi jednoduché. Obsahuje iba tlačidlá, ktoré určujú smer jazdy a bezpečnostné červené tlačidlo.

Schodisková plošina GTL20 sa dá ovládať aj diaľkovými ovládačmi, ktoré môžete nosiť všade so sebou. Pevné ovládanie namontované na stenu,  schodisková plošina sa dá používať iba po  odomknutý kľúčikom. Takže ju nemôže používať žiadna neoprávnená osoba.

 

Požadované rozmery GLT20

Požadované rozmery GLT20

Šikmá schodisková plošina GTL30

Schodisková plošina GTL vám bude slúžiť veľa rokov. Umožňuje slobodu pohybu do spoločnosti, pre každodenne prípady. Môže slúžiť ako vstup do vchodu vášho domu. Ale aj ako šikovná pomocníčka  v medziposchodiach. Pokiaľ máte dostatočne pevnú stenu, je možné upevniť dráhu schodiskovej plošiny priamo na stenu.

V prípade, že schodisko nie je pri stene, alebo stena nie je dostatočne pevná, (pripadne sa v nej nachádza elektroinštalácia, voda, plyn ..) Používajú sa na uchopenie dráhy stĺpiky.  Pre 225 kg mu verziu schodiskové plošiny má totiž 60 x 60 milimetrov pre 300 kg 80 x 60 mm. To znamená, že v zatvorenom stave schodisková plošina GTL 30 zaberá 292 milimetrov pri montáži na stenu a 352 milimetrov pri montáži na stĺpiky.

Minimálna šírka schodiska pre montáž na stenu je 1025 mm. Pri inštalácii na stĺpiky je to 1085 mm. Pokiaľ nie je možné nastúpiť na schodiskovú plošinu štandardným spôsobom odpredu, používa sa tzv. čelný nástup. Minimálne rozmery schodiska pre plošinu s čelným nástupom – 1170 mm pre montáž na stenu, 1230 mm pre montáž na stĺpiky.

 

 

Výhody spoločnosti SPIG  Šikmá Schodisková plošina GTL30

  • Spoľahlivý profesionálny partner, ochotný vždy pomôcť.
  •  Celoslovenské pôsobenie, 3 pobočky Bratislava, Zvolen, Prešov.
  • Pohotovostný servis v rámci celého Slovenska.
  •  SPIG, s.r.o. je slovenský výrobca, ale podieľa sa aj na výrobe schodiskových plošín Ganser.
  • Pravidelné záručné a po-záručné revízne prehliadky.
  •  Pomoc s vybavením štátneho príspevku, bezplatná obhliadka, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky a pomoc aj s odvolaním.
  • Pomoc s do-financovaním štátneho príspevku vďaka bezplatnému členstvu v klube SPIG.
  • Vyhradený zástupca spoločnosti Ganset Lifte – výrobca Šikmá Schodisková plošina GTL30

Cena šikmá schodisková plošina GTL30

Po bezplatnom zameraní a vypracovaní nezáväznej cenovej ponuky vám budeme vedieť vypočítať cenu zariadenia. V cene je Šikmá Schodisková plošina GTL30. Započítaná  je dodávka a montáž, revízna správa, zaškolenie. Súčasťou dodávky sú dva diaľkové ovládače, kompletný slovenský manuál a doplnky podľa vyžiadania. Ako náš klient získavate nové najmodernejšie zariadenie s 2 ročnou zárukou. Vďaka pravidelným preventívnym servisným prehliadkam, Vám GTL30 bude slúžiť veľa rokov. Šikmá schodisková plošina GTL30 sa využíva aj pre sprístupnenie verejných schodísk, napríklad  v lekárňach, v domovoch sociálnych služieb, denných stacionároch, bankách, kultúrnych domoch. Všade, kde je potrebné sa dostať. Dokáže debarierizovať priestory vďaka stúpaniu, klesianiu. Dokáže prechádzať aj po rovných plochách.

Vyžiadať cenovú ponuku

Bezplatné zameranie | Nezáväzná cenová ponuka | Pomoc so štátnym príspevkom

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this