Košice schodisková plošina pre imobilných

Košice Stoličkový výťah
Košice stoličkový výťah
13. januára 2021
Košice Schodolez
Košice Schodolez pre imobilných
30. januára 2021

Košice schodisková plošina pre imobilných

Košice schodisková plošina otvorená

Schodisková plošina pre imobilných je najlepší pomocník, prináša úplnú samostatnosť počas presunu po schodisku. Výškové, schodiskové bariéry vám už nebudú brániť v slobodnom pohybe. Schodisková plošina pre imobilných sa dá využiť pred vstupom do domu, na vnútornom schodisku. Schodisková plošina pre imobilných je vhodná na rovné aj zákrutové schodiská a je vhodná aj pre schodiská v bytovkách.

V zatvorenom stave schodisková plošina zaberá max 30 cm od steny.  Dráha po ktorej sa pohybuje je hladká nehrdzavejúca oceľ  zároveň slúži ako zábradlie. Montáž je možná do steny, alebo na podpornú konštrukciu – stĺpiky.

Košice schodisková plošina pre imobilných do rodiny žijúcej v rodinnom dome, alebo byte je cenovo dostupná vďaka príspevku od Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny.

Bezpečný presun po schodisku je dôležitý. Zabránenie pádu pri pokuse presunu po schodisku sa rovná záchrane života.

Starnutie a strata síl nie je hanba. Je potrebné myslieť na svoje zdravie a bezpečnosť. Preto netreba riskovať pád na schodisku a oveľa vhodnejšie je osloviť nás.

Pokiaľ používate invalidný vozík, je schodisková plošina pre imobilných riešenie pre vás.

Schodisková plošina pre imobilných je cenovo dostupná vďaka príspevku od Úradu prace. Hradí sa až do výšky 95%. Pridajte sa k našim spokojným klientom a využite možnosť doplatku do 10% od klubu SPIG.

Zanechajte nám Váš kontakt, meno, adresu, telefón. Aby náš obchodný zástupca mohol prísť a bezplatne zamerať vaše schodisko.

Objednať bezplatné zameranie schodiska

Košice Schodisková plošina pre imobilných

Košice Schodisková plošina pre imobilných

Košice Schodisková plošina

Košice Schodisková plošina pre imobilných – zatvorená

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this