Kto môže požiadať o elektrický vozík

schodolez-cena
Pásový schodolez sherpa N902
8. februára 2015
Potrebujete schodolez ? Sherpa N959TM s elektrickým vozíkom v cene
Potrebujete schodolez? Sherpa N959TM s elektrickým vozíkom v cene
25. septembra 2019

Kto môže požiadať o elektrický vozík

schodolez elektrický vozík

schodolez elektrický vozík

 

Je určený na obmedzenú lokomóciu vrámci zúženého bezbariérového interiéru hlavne porovine zapredpokladu zvládnutia fyziologického sedu. Indikácia je podmienená splnením predpokladu zvládnutia ovládania a riadenia elektrického vozíka poistencom na základe jeho fyzickej a mentálnej spôsobilosti potvrdenej lekárom FBLR, očným lekárom apsychológom.

2) Požiadať o elektrický vozík pre interiér a exteriér mimo cestnej premávky

je indikovaný pri chorobnom stave apri závažnom postihnutí dolných končatín, ktoré znemožňuje poistencovi lokomóciu, vkombinácii so závažným chronickým ochorením, ktoré nedovoľuje poistencovi zvýšiť záťaž, asúčasné závažné postihnutie horných končatín mu neumožňuje ovládanie mechanického vozíka. Je určený nalokomóciu vrámci interiéru aexteriéru mimo cestnej premávky za predpokladu zvládnutia fyziologického sedu. Nespôsobilosť poistenca zvládnuť zvýšenú záťaž sa verifikuje záťažovým testom z odborného pracoviska, alebo stanoviskom príslušného odborného lekára pre dané chronické ochorenie. Indikácia je podmienená splnením predpokladu zvládnutia ovládania ariadenia elektrického vozíka poistencom nazáklade jeho fyzickej amentálnej spôsobilosti potvrdenej lekárom FBLR, očným lekárom apsychológom.

3) Požiadať o elektrický vozík, určený pre exteriér a cestnú premávku

je indikovaný pri chorobnom stave apri závažnom postihnutí dolných končatín, ktoré znemožňuje poistencovi lokomóciu, vkombinácii so závažným chronickým ochorením, ktoré nedovoľuje poistencovi zvýšiť fyzickú záťaž, asúčasné závažné postihnutie horných končatín mu neumožňuje ovládanie mechanického vozíka. Je určený na lokomóciu v rámci exteriéru a dopravnej komunikácie za predpokladu samostatného zvládnutia fyziologického sedu.
Indikácia je podmienená splnením predpokladu zvládnutia ovládania ariadenia elektrického vozíka poistencom nazáklade jeho fyzickej amentálnej spôsobilosti potvrdenej lekárom FBLR, očným lekárom, psychológom. Zdravotnícka pomôcka je nazáklade verejného zdravotného poistenia hradená len čiastočne, dovýšky ZFT skupiny L 3.2

Žiadosť/tlačivo o schválenie elektrického vozíka má k dispozícii zdravotná poisťovňa (VšZP, Union aj Dôvera)


Schodolez a elektrický vozík

schodolez elektrický vozík

schodolez elektrický vozík

Schodolez a elektrický vozík je možné získať vďaka príspevku od úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Pásový schodolez je vybavený rampami, na ktoré sa elektrickým vozíkom vyveziete. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a Využite možnosť doplatku do 10% od klubu SPIG.

Raz vyskúšať je viac než stokrát vidieť.

Zanechajte nám váš kontakt meno mesto a telefón.
náš regionálny obchodný zástupca vás bude kontaktovať. Schodolez spolu s elektrickým vozíkom si budete môcť vyskúšať priamo na vašom schodisku.

 

Bezplatne odskúšať

 

Elektrický vozík k Energy

K-energy elektrický vozík

K-energy elektrický vozík

Elektrický vozík k Energy je veľmi ľahký šikovný ľahko skladateľný cestovný elektrický vozík.
veľmi ľahko sa ovláda vďaka joysticku ktorý môžem piť umiestnený na ľavej, alebo pravej opierke rúk.

Batérie sa nachádzajú v ráme podobne ako pri elektrických bicykloch. Je to obrovská výhoda pri lietaní pretože baterky môžete vložiť do kabelky.
na elektrický vozík k Energy Je možné získať Príspevok od úradu práce sociálnych vecí a rodiny rovnako ako na pásový schodolez.

Neváhajte nás kontaktovať, pre viac informácií sme tu pre vás a Ponúkame aj bezplatné odskúšanie priamo u vás doma,
pomáhame vám s vybavovaním príspevku a zastrešujeme aj doplatok.

 

Bezplatne odskúšať
archív inak obdarení

Archív časopisu INAK OBDARENÍ

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this