Na prahu rokov

SPIG zdvíhacie zariadenia
Zázraky a autizmus
7. decembra 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia
Supervízia v centre dobrovoľníctva v Banskej Bystrici
14. februára 2016

Na prahu rokov

SPIG zdvíhacie zariadenia

Rodičia, ktorí vedia, že osud ich detí je vich rukách amusia urobiť viac aurčite aj niečo nové. Nájsť odvahu v sebe a pretaviť svoje danosti na prínos pre svet autizmu. Som naVás všetkých hrdá, aj natých, ktorí bojujete sami so sebou asneprijatím okolia detí, ktoré ste priviedli natento svet, ale aj tak to nevzdávate. Emočne to bol ťažký rok, mnohé bolestné udalosti, ktoré mi kládli otázky, či to, či ono má zmysel a či všetko, čo človek do toho vkladá má vlastne zmysel? Či neverím akémusi klamu, že aj tí ostatní chcú zmenu anie je to iba moja ilúzia? Vtých najkľúčovejších okamihoch sa mi ukázalo, že vždy je niekto, kto ma povzbudí a navyše, že už nie som navšetko sama.
Moji malí poslovia vždy poslali správu cez mojich učenlivých rodičov, že semienko sa ujalo. Že niektorí začínajú budovať svoje vlastné cesty. Modlitbou, prácou, usmerňovaním iných. Mám mnoho krásnych príkladov, kedy som už, už bola nazemi avten deň mi prišla povzbudivá správa ztoho druhého brehu, že moja práca nie je zbytočná. Naučila som sa naveci hľadieť inak, cez inú optiku, ktorá je trochu objektívnejšia a snaží sa posúdiť všetky aspekty daných okolností.

Verím, že rok 2016 bude ešte bohatší nanové možnosti pre naše deti, na nové plodné stretnutia, nazmenu, poktorej voláme. Aby rodičia dostali možnosti a šance, naučiť sa chytať ryby vmori autizmu acez svoje osobné svedectvá napomôžu tým, ktorí budú sich deťmi pracovať. Prajem si veľa otvorených a naslúchajúcich ľudí, ktorí pochopia, že autizmus je aj ich cesta, ako sú aj moji noví priatelia, ktorí si unás našli miesto apomáhajú nám zdolávať nezdolateľné. Prajem Vám priatelia naši, ktorí ste s nami v dobrom i zlom, veľa zdravia, síl, pokoja alásky doosobných životov vNovom roku 2016.

Mária Helexová

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this