Námestovo Zvislá plošina pre imobilných

Zvislá plošina Moldava
Zvislá plošina Moldava Nad Bodvou VÚB Banka
8. decembra 2020
SPIG zdvíhacie zariadenia
Kremnica výťah pre imobilných
8. decembra 2020

Námestovo Zvislá plošina pre imobilných

Námestovo zvislá plošina

Námestovo zvislá plošina

Námestovo

Malebné mesto na Hornej Orave, blízko poľských hraníc. Bývajú tu veľmi veľmi milí, prajní a vďační ľudia. Ktorí už v minulosti svojou pracovitosťou a šikovnosťou dokázali, že si zaslúžia obdiv a úctu. Veľmi radi pracujeme na Hornej Orave, je nám srdcu veľmi blízka. Pokiaľ nás oslovíte, budeme sa s vami snažiť dohodnúť na bezplatnom zameraní v najbližších dňoch. Náš zástupca pre severné Slovensko je Vám plne k dispozícii.

 

Námestovo zvislá plošina pre imobilných je domáci výťah, ktorý zabezpečuje bezbariérovosť osoby so zdravotným postihnutím, ktorým presun po schodisku spôsobuje problémy, alebo je pre nich kvôli odkázanosti na invalidný vozík ani nie je možný.

Zvislá plošina pre imobilných sa vyrába na mieru, podľa potrieb zákazníka a rozmerov priestorov v ktorých sa má používať.

Námestovo zvislá plošina drevený obklad

Námestovo zvislá plošina drevený obklad

Námestovo zvislá plošina kabína

Námestovo zvislá plošina kabína

Námestovo zvislá plošina pre imobilných – domáci výťah

Námestovo zvislá plošina montáž

Námestovo je nádherné mesto, celá Orava je veľmi malebná. Sme veľmi radi, že nás oslovujú klienti z Námestova a žiadajú od nás, aby sme si poradili s ich problémami v otázkach mobility.  Vďaka zdvíhacím zariadeniam pre imobilných sa klienti stávajú samostatnejšími, nepotrebujú pomoc od iných osôb a môžu svôjvoľne opustiť svoj domov kedykoľvek potrebujú. Schodisková plošina, stoličkový výťah, zvislá plošina sú vyvinuté tak, aby ich klient ovládal sám a nemal žiaden problém pri nastupovaní ani vystupovaní. Pokiaľ klient nemá možnosť ovládať zdvíhacie zariadenie sám, je možné ovládať ho zo stanici, alebo sa previezť spolu s ním, ako jeho asistent. Zvislé plošiny majú nosnosť minimálne 250 kg, schodiskové plošiny štandardne 225kg, stoličkové výťahy maximálne 160kg. A existuje aj prenosné riešenie s nosnosťou do 150 kg – schodolez.

 

Na všetky tieto zariadenia je možné získať príspevok od UPSVaR. Príspevok sa priznáva každému, kto spĺňa požiadavky na priznanie príspevku. Prvý krok je mať vybavený preukaz ZŤP osoby. Pokiaľ máte preukaz ZŤP osoby, potrebujete podklady – technické riešenie, ktoré prikladáte k žiadosti na konkrétnom UPSVaRe – v Námestove, alebo kdekoľvek inde na Slovensku.

 

Zvislá plošina pre imobilných – domáci výťah

Môže sa jednať o domáci výťah namontovaný v interiéry, ( aj bez ohradenia dráhy ) alebo v exteriéry ( aj s ohradením dráhy) Prevedenie a farba materiálov je na Vás. Potom ako nás kontaktujete Vás navštívi náš obchodný zástupca a vypracuje pre vás podklady, urobí bezplatné zameranie, vysvetlí všetko potrebné ohľadne technickej stránky, predstaví zariadenia, vysvetlí kompletný postup pri získavaní príspevku na zdvíhacie zariadenie pre imobilných.

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this