Navliekač a vyzuvák ponožiek

Navliekač a vyzuvák ponožiek

SPIG zdvíhacie zariadenia

Tieto pomôcky uvítajú predovšetkým ľudia, ktorí mají problémy schrbticou, krížami, bedrami, kolenami, kĺbmi a pod., ďalej ľudia po úrazoch, ľudia trpiaci nadváhou, tehotné ženy a vneposlednom rade ľudia v staršom veku. Sami se presvedčte, ako jednoducho si s pomocou navliekača ponožiek navlečiete ponožky a spomocou vyzuváku ponožky vyzujete, úplne bez cudzej pomoci, bez nutnosti ohýbania sa, iba s pomocou jednej ruky.

„Navliekač a vyzuvák ponožiek sú praktické a jednoduché pomôcky, ktoré uľahčia život ľudom spohybovým ochorením všetkých vekových kategorií. Ocenia ho nielen seniori skĺbovým ochorením chronického charakteru, ale i mladší ľudia napr. po úrazoch, po operáciách medzistavcových platničiek. Používať tieto pomôcky môžete pri všetkých diagnózach bez akéhokoľvek obmedzenia.“ primár, rehabilitácie.

Obidve pomôcky môžete rozobrať na dve časti. Balenie zabezpečuje miestne združenie invalidov.
Pomôcky si môžete objednať / zakúpiť na našej webovej stránke prostredníctvom mailu, prípadne objednať telefonicky alebo písomne. Pomôcky vám budú doručené dobierkou na adresu vnajkratšom možnom termíne, v prípade väčšieho množstva nad 10ks a požadovanej prezentácie pomôcky dovezieme osobne maximálne do 14 pracovných dní od prijatia objednávky.

Výrobcom a konštruktérom vyrobené pomôcky sú patentovo chránené, môžete si ich zakúpiť od našich zmluvných distribučných a obchodných partnerov.

HUMISS, spol. s r.o. Dolné Srnie č.475, 916 41 Dolné Srnie
tel.: +421 903 270 119
e-mail:huliciak@yahoo.com
www.humiss.sk

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this