Nitra zvislá plošina pre imobilných

Schodolez mechanický vozík
Schodolez + mechanický vozík ako bonus
8. januára 2021

Nitra zvislá plošina pre imobilných

Nitra zvislá plošina pre imobilných

Nitra zvislá plošina pre imobilných

Zvislá plošina pre imobilných je domáci výťah, ktorý sa môže používať v exteriéry aj interiéry.

Aby priestory, v ktorých bývate boli pre Vás dostupné aj v prípade, že trpíte zdravotným postihnutím existuje malý domáci výťah – zvislá plošina pre imobilných. Mesto Nitra Zvislá plošina pre imobilných.

Zvislá plošina pre imobilných môže mať viacej staníc, minimálne dve. V stanici sa nachádza ovládací bod, ktorým sa privoláva kabína.

Prevedenie môže byť rôzne.  Používa sa verzia s celou kabínou, polokabína, s ohradením dráhy a bez ohradenia dráhy.

 

Bez ohradenia dráhy sa zvislá plošina pre imobilných pohybuje úplne bezpečne vďaka snímačom, ktoré sú umiestnené na spodnej strane podlahy.

 

Zvislá plošina pre imobilných je navrhnutá tak, aby vyhovovala širokej škále prístupových požiadaviek.
Je určená na cestovanie na relatívne krátke vzdialenosti (zvyčajne do 9 metrov), zatiaľ čo na prekonanie desiatok poschodí môže byť vhodný potrebný tradičný komerčný výťah.

Zdvíhacia zvislá plošina pre imobilných sa pohybuje v rámci svojej vlastnej úplne uzavretej konštrukcie, bezpečne pripevnenej k úrovni steny alebo podlahy, čo eliminuje potrebu nákladných stavebných prác a vybavenia výťahovej šachty. Vďaka tomu je naša deaktivovaná platforma výťahu životaschopnou voľbou pre domáce alebo malé komerčné použitie.

Rýchlosť a kapacita sú zvyčajne nižšie ako tradičné komerčné vleky pre cestujúcich. V komerčných aplikáciách však ťažké výťahy môžu zvýšiť kapacitu a byť praktickým spôsobom prepravy materiálu alebo vybavenia medzi poschodiami
Na rozdiel od vášho typického výťahu majú všetky naše modely v Spojenom kráľovstve širokú škálu možností prispôsobenia, ktoré vám umožňujú prispôsobiť kryt a farby tak, aby dopĺňali okolie a čo najlepšie slúžili používateľom výťahu.

Mesto Nitra zvislá plošina pre imobilných – dostupné bezplatné zameranie, konzultácia a návrh projektu. Zároveň pomoc s dofinancovaním príspevku od štátu.

Vyžiadať cenovú ponuku

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this