Poďakovanie

SPIG zdvíhacie zariadenia
Zázraky a autizmus
7. decembra 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia
Supervízia v centre dobrovoľníctva v Banskej Bystrici
14. februára 2016

Poďakovanie

SPIG zdvíhacie zariadenia

Našla som mnoho nových ľudí, ktorí vypočuli môj hlas a pridali sa na stranu autizmu s osobným prístupom amnohí sa ukotvili avytrvali pomojom boku, ukázali, že inapriek rôznym ťažkým skúškam sme to spoločne ustáli vo všetkých aspektoch života. Ďakujem mojím dobrým priateľom Silvii, Inke, Janke, Ivane, Miriam, Jarke, Vivke, Nikovi, Matejovi, Jitke, Martinovi, Katke, Ingrid Inke, Šarlotke, Dianke, Lucke, Erike, Andrejke, Ruženke, Bibke, Marcelke, Deniske, Monike a všetkým, ktorí stáli pri nás vdobrom aj zlom, pri všetkých akciách, ktoré sme spolu zvládli a priniesli nový dych doautizmu vBanskej Bystrici.
Ďakujem aj všetkým sponzorom, ktorí nám tento rok finančne, vecne, osobnou prítomnosťou adobrovoľníctvom pomohli.
Ďakujem pani riaditeľke ŠZŠ naĎumbierkej vBB Lýdii Miklošovičovej ajej kolektívu, ktorí nám pomáhal pri akcii Lego spája, svojou osobnou prácou a hlavne srdiečkom. Ďalej pani Dr. Márii Sopkovej, ktorá mi pomohla pri relácii REFLEX a podporuje našu organizáciu partnerstvom, ktoré si vážime. Pani Dr. Hunákovej za profesionálny prístup, výbornú komunikáciu aústretovosť. Pani Vierke Hincovej zaspoluprácu pri hľadaní nových možností. Pani riaditeľke ŠMŠ na Kollárovej ulici v BB Kataríne Lehockej za zapožičané priestory narodičovské stretká vprvej polovici roka 2015. Slečne Veronike Morvayovej zCentra dobrovoľníctva vBB zaspoluprácu.
Srdečná vďaka aj pani europoslankyni Janke Žitňanskej, ktorá svojou promptnou pomocou je vždy nápomocná atento rok aj nám rodičom adeťom umožnila krásnu návštevu Štrasburgu. Vďaka pánovi Michaelovi Roškaňukovi, ktorí prispel nemalou mierou k našim novým spojeniam na pôde Slovenska.


Vďaka aj pani Pôbišovej zOZ Vedecká hračka aKomunitnému centru naFončorde zanové pohľady astretnutia.
Ďakujem všetkým, ktorí pri nás stáli, ktorí nás podporovali, posilňovali nás dobrou radou, či správny usmernením, všetkým, ktorí nám o čosi zľahčili život. Moji zlatí rodičia, ktorí prichádzate a hľadáte nové možnosti apridávate mi nové inšpirácie, ďakujem. Vďaka pani Škarbovej zRTVS, Marianke Kovačechovej, Jánovi Symanovi zLumenu, Katke Kovačechovej avšetkým, ktorí nám mediálne pomohli šíriť osvetu oautizme. A ešte sa chcem poďakovať všetkým, ktorí sa snažia pomáhať našim deťom, či sú to učitelia, asistenti, lekári v detskej fakultnej nemocnici vBB, alebo len empatickí Bystričania, je to krok vpred, ako zmeniť veci nie len unás vmeste, ale aj inde, ak to urobíme odsrdca sláskou.

Ďakujem Ivetke Burianekovej a Monike Ponickej za možnosti a spoluprácu, podporu, ktorú dávajú nám ivšetkým, ktorí to potrebujú. Aak som naniekoho zabudla, nech sa namňa nehnevá, ste všetci pre mňa dôležití amám Vás rada.

Mária Helexová

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this