Prešov Zvislá plošina pre imobilných

SPIG zdvíhacie zariadenia
Výťah na schody
19. novembra 2020
Zvislá plošina Moldava
Zvislá plošina Moldava Nad Bodvou VÚB Banka
8. decembra 2020

Prešov Zvislá plošina pre imobilných

Prešov Zvislá plošina

Prešov Zvislá plošina

V Prešove sme zabezpečili Zvislú plošinu pre imobilných aj pre zákazníka, ktorého predstava bola. Mať domáci výťah pre imobilných inštalovaný v exteriéry svojho domu.

Zvislá plošina je domáci výťah pre imobilných, vyrábame skrutkový pohon. Klient si u nás môže vybrať aj hydraulický pohon. Treba si uvedomiť dva faktory… zvislá plošina so skrutkovým pohonom má  pri pravidelnej starostlivosti veľmi dlhú trvácnosť. Zvislá plošina so s hydraulickým pohonom má na druhej strane tichší chod.

Prešov Zvislá plošina

Prešov Zvislá plošina

Pohon sa nachádza v ráme, rám sa musí pevne zachytiť o stenu a zapustiť do pevného podkladu.
V ráme zvislej plošiny sa pohybuje tzv. vozík, na ktorý sa pripína kabína.  Kabína obsahuje ovládací panel vďaka ktorému môžete voliť smer jazdy. Zvislá plošina môže zastaviť vo viacerých staniciach a smery vstupov môžu byť rôzne.

Vyžiadať cenovú ponuku

 

 

 

V prípadoch, že sa zvislá plošina pre imobilných montuje v exteriéry je vhodné porozprávať sa aj o ohradení samotnej kabíny. Klient v meste Prešov si vybral ohradenie  lexanom. Výhodou je, že lexan veľmi dobre prepúšťa svetlo. Nevýhodou je, že lexan v lete uržuje teplo a v zime neslúži ako izolácia. Na druhej strane dokáže zabezpečiť aby zvislá plošina bola v suchom,  prostredí. Čím sa šetria materiály a v prvom rade zvyšuje kvalita pre užívateľa. Pokiaľ vˇam lexan nevyhovuje rám zvislej plošiny môže byť presklený, murovaný, alebo sadrokartónový. Často krát dodávame ohradenie domáceho výťahu z tzv. sendviča.

Prešov Zvislá plošina pre imobilných

plošina pre imobilných

Prešov Zvislá plošina pre imobilných

Zvislá plošina pre imobilných si vyžaduje elektrický prívod 3 x 400V, a 16A istenie. Má vlastný rozvádzač, ktorý sa  nachádza na zadnej strane rámu plošiny.

 

Prešov – Zvislá plošina pre imobilných

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this