Rimavská sobota schodolez

SPIG zdvíhacie zariadenia
Schodolez s obsluhou
19. novembra 2020
Schodolez je pomoc
Schodolez je pomoc
8. januára 2021

Rimavská sobota schodolez

V meste Rimavská Sobota SPIG, s.r.o. dodal schodolez pre klientov, ktorých náramne potešilo, že od tohto dňa už žiadne schody pre nich nebudú prekážkou.

 

Rimavská Sobota schodolez

 

Získať schodolez nie je až tak náročné, mesto Rimavská Sobota zabezpečuje pre osoby so zdravotným postihnutím rovnako ako iné mestá na Slovensku kompenzačný príspevok na zdvíhacie zariadenie. Pre získanie príspevku je potrebné v prvom rade vybrať si vhodné zariadenia. Preto je dobré najprv osloviť spoločnosť a zabezpečiť si bezplatné odskúšanie. Schodolez privezieme a skúšať sa bude na vašom konkrétnom schodisku. Pokiaľ vás zaujíma skôr výťah na schody, montovaný na pevno… rovnako je potrebné začať bezplatnou prehliadkou a zameraním priestorov.

 

Rimavská Sobota – schodolez s doprovodom pre imobilných

 

Jedná sa o schodolez sherpa N905, toto zariadenie je vhodné pre rovné schodiská. Jednoducho sa pripína na akýkoľvek typ mechanického vozíka odzadu o riadítka. Ovláda sa vďaka ergonomicky umiestneným tlačítkam.

Pri presune po schodisku klient sedí priamo vo vozíku a pohodlie mu zabezpečuje opierka hlavy. Bezpečnosť je zaručená vďaka množstvu pásu a bezpečnostnému tlačítku.


V Rimavskej sobote sa nachádza mnoho schodiskových bariér. Každé schodisko žial nie je možné vybaviť schodiskovou plošinou alebo stoličkovým výťahom. Riešením je ptreto práve prenosný schodolez.

schodolez elektrický vozík

Cúvanie na nájazdy

Cúvanie na nájazdy

Miška Balcová - zlatá paralympionička z Rio 2016

Miška Balcová – zlatá paralympionička z Rio 2016

schodolez sherpa n906 2

Schodolez sherpa n906 2

po rovnej ploche

po rovnej ploche

bod ťažiska

bod ťažiska

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this