Ručné riadenie – spokojný klient

Nakladanie vozíka na strešný box
Príspevok na úpravu vozidla
6. decembra 2021
Vidlicka - nadstavec na volat pre ZŤP-pre-kvadruplegikov
Nadstavce na volant
5. januára 2022

Ručné riadenie – spokojný klient

Ručné riadenie Mero 3

Ručné riadenie Mero 3

Máte nejaký zdravotný hendikep a túžite si opäť sadnúť za volant? Inšpirujte sa skutočným príbehom jedného nášho spokojného klienta, ktorému ručné riadenie vozidla vrátilo späť úsmev na tvár.

Aj hendikepovaný človek môže viesť samostatný a plnohodnotný život. Náš klient nedokázal kvôli svojmu hendikepu viesť klasickým spôsobom motorové vozidlo. Pre niekoho je šoférovanie potrebná a nevyhnutná vec a pre iného zase vášeň. Tak či tak, auto je neoddeliteľnou súčasťou života. A ľudia zo zdravotným znevýhodnením sa nemusia vzdávať vedenia motorového vozidla.

Ručné riadenie Mero 3

Vďaka kombinácií presadacej dosky a ručného riadenie Mero 3, sme vyčarili ďalší úsmev na tvári a umožnili klientovi opäť šoférovať. Vďaka páke môže veľmi jednoducho ovládať plyn aj brzdu, a to zatlačením dopredu plyn a zatlačením dozadu brzda.

Vďaka vysokej kvalite našich produktov sa nemusí ničoho obávať a takto môže náš klient opäť šoférovať úplne sám.

Pre lepší vzhľad si môžete vybrať z viacero farebných variantov kože, ktorými možno potiahnuť krycie plasty páky a samotné madlo. Koža je veľmi kvalitná, príjemná na dotyk.

Prípadne je použiteľná aj alcantara – materiál so semišovým, brúseným efektom kože. Možno zvoliť aj inú farbu nite oproti farbe kože. U luxusných vozidiel je možné dodať originálne prevedenie interiérovej kože.

Funkcia pedálov sa pritom nijako neobmedzí a vozidlo môžu používať naraz aj telesne postihnutý, aj bežní šoféri. U vozidiel s manuálnou prevodovkou doplníme elektronickú spojku. Dopredu Vás upozorňujeme, že elektrická spojka sa nespráva úplne rovnako ako automatická prevodovka vyvíjaná konkrétnou automobilkou pre konkrétny typ vozidla.

Vďaka príspevku na úpravu vozidla a doplatku do výšky 10% ako členovi klubu Spig, dostal túto úpravu motorového vozidla úplne zadarmo. A ako malý bonus sme aj poradili ako čo vybaviť. Ak Vás niečo zaujalo a neviete si rady, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme. Ak Vás zaujíma príspevok na úpravu motorového vozidla neváhajte a prečítajte si tento článok.

Ručné riadenie

Ručné riadenie

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this