Schodisková plošina SPZ225 Bratislava

Stropný zdvihák NRC Kováčová
Stropný zdvihák pre NRC Kováčová
14. januára 2020
Šikmá plošina v Zlatých Moravciach
Šikmá schodisková plošina v Zlatých Moravciach na ZŠ
24. októbra 2020

Schodisková plošina SPZ225 Bratislava

Schodisková plošina Bratislava

Schodisková plošina Bratislava

Schodisková plošina je zariadenie, ktoré Vás bezpečne a ľahko presunie po schodisku priamo na invalidnom vozíku.

V Bratislave sa nachádza naozaj už mnoho našich inštalácii. Schodiskové plošiny vyrábame už viac ako 22 rokov, za ten čas sa nám podarilo úspešne vyriešiť množstvo prípadov v rodinách, kde bol problém pri presune po schodoch na invalidnom vozíčku.

Robili sme schodiskovú plošinu pre viaceré osobnosti Slovenskej scény medzi ktoré neodmysliteľne patrí aj pán Ján Solovič.

 

Debarierizovali sme vďaka schodiskovým plošinám viaceré verejné priestory v Bratislave.

Vyrábali sme schodiskové plošiny pre STU, ktoré slúžia na rektoráte, na internáte J. Hronca , na katedrách FEI, FIIT, stavebnej fakulte, strojárskej fakulte.schodiskova-plosina-spu3

 

schodiskova plošina pre imobilných

SPIG, s.r.o. – Slovenská výroba, Schodisková plošina SPU225

 

 

 

Medzi ne patrí napríklad Sociálna poisťovňa Bratislava oproti Medickej záhrade.

Všetky schodiskové plošiny od SPIG, s.r.o. , ktoré sme inštalovali v Bratislave, boli vyrobené na Slovensku vo Zvolene.


Schodisková plošina v domácnosti

Bratislava rovnako ako ostatné Slovenské mestá nemyslela pri výstavbe rodinných domov a ani bytoviek na to, že sa raz po tých veľkých schodiskách budú musieť presúvať aj seniori. Respektíve, majitelia domov, v mladosti pri výstavbe nemysleli na to, že raz možno budú mať v starobe problémy pri presune po schodisku.

 

A preto najčastejšie montujeme schodiskové plošiny priamo v domácnosti u klientov, ktorím schodisková plošina uľahčuje každodenný život. Schodisková plošina je často krát nohami aj rukami nášho klienta počas presunu po schodoch.

 

Rovnaký prípad sme mali aj u pána, ktorý v mladosti postavil pre svoju rodinu nádherný viac poschodový dom nad Palisádami s kráľovským výhľadom na Bratislavský Hrad. Takáto stavba vo svahu si vyžadovala naozaj veľa betónu, zároveň úmerne aj naozaj veľa schodov. Žiaľ ako roky a múdrosť pribúdali ,,nohy prestávali počúvať“ a dnes otec 11 detí a zároveň starý otec 33. vnúčat vo veku nad 70 rokov musí pri presune po domácnosti a po dvore používať vozíček. Tým pádom, pri presune po schodisku bol pán odkázaný na pomoc zo strany rodiny.

Dnes je situácia už iná 

Ich rodine sme pomohli veľmi radi. Dnes vďaka schodiskovým plošinám je pán samostatný, po schodoch sa dokáže presúvať sám.

Financovanie schodiskovej plošiny sa riešil cez Urad Práce, sociálnych vecí a rodiny (Vazovova 7A, Bratislava) úrad može schváliť príspevok do výšky 95% z ceny zariadenia, neváhajte sa preto registrovať v KLUBE SPIG, s.r.o. kde Vám doplatíme aj zvyšné percentá.

Začnite tým, že si vyberte schodiskovú plošinu z našej ponuky,
vyplníte ,,žiadosť o cenovú ponuku“.

Následne Vás budeme kontaktovať, dohodne sa bezplatné zameranie, vypracujeme podklady a zaregistrujeme v KLUBE SPIG.

Kým Vám neschvália príspevok od UPSVaR nič neplatíte. Zmluva sa podpisuje až po priznaní príspevku. Po podpísaní zmluvy nasleduje montáž zariadenia. Po montáži KLUB SPIG uhradí za Vás povinné zvyšné percentá a pošleme Vám faktúry, ktorými sa budete môcť preukázať na úrade. A schodisková plošina bude vaša bez toho, aby ste niečo hradili z Vášho vrecka.

 

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this