Schodiskové bariéry

Schodolez pre ZŤP osoby
Pásový schodolez sherpa N957 skvelý pomocník na každý deň
24. augusta 2021
Cena schodolezu alebo ako sa dostať ku schodolezu čo najľahšie
4. novembra 2021

Schodiskové bariéry

Schodolez sa pristaví za vozík.

Schodiskové bariéry. Stretávame sa s nimi každý deň. Pre niekoho bežná vec, ale z pohľadu vozičkára bariéra. Celkom nebezpečná bariéra, pri prekonávaní schodiskových bariér môže dôjsť veľmi ľahko k úrazu. Schodiskové bariéry sú všade, aj keď s pribúdajúcim časom pribúda počet nájazdových rámp alebo schodiskových výťahov. Stále však veľa miest nemá bezbariérový prístup, máme na zdanlivo ťažko riešiteľný problém riešenie.

Riešením na schodiskové bariéry je schodolez

Pásový schodolez je zariadenie, ktoré Vám pomôže s prekonaním schodiskových bariér všade, kde Vás napadne. So schodolezom môžete ísť hoci na prehliadku hradu aj zámku. Skvelý pomocník na každý deň. Už sa viac nemusíte báť schodov.

Vozík sa dá veľmi jednoducho pripútať ku schodolezu. Potom už len stačí, keď asistent stlačí jeden gombík. Má v sebe vstavaný akumulátor, ktorý je možné nabíjať prostredníctvom klasickej 230 voltovej zásuvky. Viete ho ľahko naložiť do auta aj popri invalidnom vozíku. Pásový schodolez môže s Vami cestovať úplne všade. Ak máte nejaké otázky alebo nie ste úplne rozhodnutý, alebo Vás zaujíma, čo to je za zariadenie, tak nás neváhajte kontaktovať. Schodolez je možne bezplatne odskúšať aj u Vás na Vašom schodisku.

Výhody pásového schodolezu:

 nízka hmotnosť, malé rozmery
 na jedno nabitie prekoná až 44 poschodí
 jazda po schodisku je komfortná a jednoduchá
 pásový schodolez je prenosný, pomocou pohonu prejde do osobného auta
 Schodolez je možné použiť v interiéri aj exteriéri.
 Schodolez nemá problém dokonca ani s točitým schodiskom
 Prejde po schodiskách z rôznych materiálov, napríklad: kamenivo, betón, drevo, kov.
 Jednoduché ovládanie.

Schodiskové bariéry

Schodiskové bariéry

Bezplatnú cenovú ponuku a podklady pre priznanie príspevku na Schodolez od nás obdržíte po odskúšaní a výbere toho vhodného zo schodolezov.
Peňažný príspevok na kúpu Schodolezu je možné získať pre ZŤP až do výšky 98% a doplatok do 10% môžete získať z Klubu SPIG.

Schodolezom sa kompenzuje znížená schopnosť osoby s ŤZP prekonávať architektonické bariéry a podporujú sa jej schopnosti pri mobilite a sebaobsluhe. Zariadenie slúži aj na premiestňovanie osoby s ŤZP alebo poskytovanie pomoci od inej osoby. Zdvíhacie zariadenie je najmä: schodolez, stropný zdvihák, šikmá schodisková plošina, zvislá plošina, výťah.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this