Schodolez je pomoc

Rimavská sobota schodolez
25. novembra 2020
Schodolez cenovo dostupné riešenie
Schodolez cenovo dostupné riešenie
8. januára 2021

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomoc

Zaujíma vás ako prekonávať schodiskové bariéry ? Pomôcť Vám môže pasovy schodolez.

Samotní vozičkári hovoria o tom, že sú so všetkým zmierení, nie je pre nich jednoduché opýtať sa niekoho o pomoc. Zároveň ich ťaží myšlienka, že tá pomoc pre druhú osobu nebude jednoduchá. Riešením ako uľahčiť túto situáciu a odstrániť nepríjemné pocity vozičkárovi je schodolez. Schodolez je pomoc, pretože presun po schodisku je vďaka nemu úplne bezpečný. Navyše pre asistenta veľmi jednoduchý. Schodolez sa iba pripína k vozíku Takže nie je potrebné na jeho používanie žiadna montáž alebo stavebné úpravy a iné úpravy schodiska.
nie je podstatné či je vaša pomoc – asistent silný, celý princíp spočíva v ťažisku. Pokiaľ máte záujem presúvať sa hneď po viacerých schodiskách je to naozaj to správne riešenie pre vás,

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomoc

Schodolez je pomôcť vďaka pásom, ktoré nás presunú po schodoch. Dokonale sa zachytávajú o jednotlivé stupne schodiska. Silný pohon poháňaný batériami posúva pásy smerom nahor alebo dolu. Asistent všetko ovláda vďaka tlačítkam, ktoré sa nachádzajú na riadítkach.

Schodolez sa ľahko nakladá do vozidla. Existuje metóda vďaka ktorej nie je potrebná žiadna fyzická námaha pri presune to auta  sa schodolez po správnom naklonení posunie sám, vďaka pásom.

Na jedno nabitie je možné prejsť až 40 poschodí. Schodolez je pomoc pokiaľ bývate na vysokom poschodí bez výťahu. Iný typ zdvíhacieho zariadenia by pre vysoké poschodia bol príliš finančne náročný. Schodolez je celkovo finančne najdostupnejšie riešenie vzhľadom k tomu, že sa dá používať na viacerých schodiskách.

Schodolez je možné a určite aj vhodné si odskúšať na svojom schodisku.

Bezplatné odskúšanie schodolezu je jedna z výhod, ktoré máte pri komunikácii s firmou SPIG.

Zároveň sa dozviete viac informácií o tom ako môžete získať príspevok do výšky až 95 % z ceny schodolezu od Úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Zanechajte nám váš kontakt, meno, telefón, mesto. Náš regionálny obchodný zástupca kdekoľvek na Slovensku vás bude kontaktovať.

Vyžiadať cenovú ponuku

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this