Šikmá schodisková plošina, Slovenská výroba SPIG s.r.o.

Ako si vybaviť príspevok na schodiskovú plošinu
6. februára 2015
zvislú alebo šikmú plošinu
Neviete či potrebujete zvislú alebo šikmú plošinu
15. februára 2015

Šikmá schodisková plošina, Slovenská výroba SPIG s.r.o.

Šikmé schodiskové plošiny

 

Šikmá schodisková plošina je samoobslužné zdvíhacie zariadenie, ktoré vám umožní pohybovať sa po schodoch bez pomoci inej osoby.Ponúkame variantu s batériovým náhradným zdrojom, ale odporúčame zariadenie s priamim pripojením na elektrický prúd, čím predídete pravidelnej výmene zdroja (batérií). Radi pre vás zabezpečíme aj elektrické pripojenie.

Šikmá schodisková plošina sa skladá z :

  • demontovateľne časti – telo plošiny s podlahou, rampy
  • nedemontovateľnej časti – nerezová vodiaca lišta, ktorá môže slúžiť ako zábradlie

Šikmá schodisková plošina sa dá ovládať priamo na zariadení, . Telo plošiny obsahuje panel s tlačítkami, dialkový ovládač sa vám zmestí do vrecka.Na plošine, je z bezpečnostného hladiska umiestnené citlivé dno, ktoré zariadenie zastaví ak to bude nutné. Ponúkame možnosť pravidelnej revíznej prehliadky, ktorá je v rámci 2 ročnej záruky bezplatná.

Plošina SPU je zariadenie, ktoré vám umožní samostatnosť v preprave cez vaše schodisko. Preprava na nej je možná bez pomoci ďalšej osoby. Pokiaľ však je potrebné, aby osobu prepravoval sprievodca, môže to urobiť veľmi jednoduchým spôsobom: diaľkovým ovládačom – kľúčenkou. Dráha plošiny je nerezová a dokáže pri použití nerezovej výplne plnohodnotne nahradiť zábradlie budovy v zmysle noriem. Túto plošinu vám radi urobíme aj na mieru, je to náš výrobok a tie dokážeme prispôsobiť aj na miesta, kde sa štandardne dodávané typy iných dodávateľov nezmestia a to pri porovnateľnej, prípadne nižšej cene.

 

Vyžiadať cenovú ponuku

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this