Stoličkový výťah, schodisková sedačka FLOW2 do zákrut

Úprava Hyundai i40 pre zťp
Úprava Hyundai i40 pre ŤZP osobu z Trebišova
10. januára 2020

Stoličkový výťah, schodisková sedačka FLOW2 do zákrut

stoličkový výťah schodisková sedačka

Stoličkový výťah Stoličkový výťah schodisková sedačka FLOW2

je schodisková sedačka vhodná pre všetky typy schodísk. 

FLOW2 pre SPIG, s.r.o. zabezpečuje Anglická spoločnosť ACCESS člen skupiny Thyssenkrupp.

Tento výrobca si zakladá na najvyššej kvalite, najvhodnejšom riešení dizajnu. Stoličkové výťahy FLOW2 a aj HomeGlide majú maximálne dlhú životnosť vďaka kvalitne prevedenej výrobe z poctivých materiálov. Na kvalite zariadenia záleží, rovnako aj na odbornosti inštalácie. Spoločnosť SPIG, s.r.o. je najvačší dodávateľ stoličkových výťahov FLOW2 na Slovensku.

 

Schodisková sedačka FLOW2

jednoduchý stoličkový výťah Flow 2 je lídrom na trhu, pokiaľ ide o zákrutové schodiská a je najinteligentnejším / smart výťahom svojho typu.

Flow je jediným stoličkovým výťahom na trhu, ktorý je schopný otáčať sa počas jazdy hore aj dolu po schodoch. Táto unikátna a patentovaná funkcia umožňuje, že schodiskový stoličkový výťah Flow je montovateľný pre väčšinu schodísk, rovných, rohových, alebo dokonca špirálovitých.

Tento kompaktný stoličkový výťah vyzerá jednoducho na vonkajšej strane, ale vnútorná technológia je mimoriadne dômyselná. Uhol schodiska sa môže pohybovať od -70 ° do 70 °.

 

Je vybavená bezpečnostným pásom a otáčajúcim sa sedadlom pre vaše jednoduchšie zosadnutie na koncoch schodiska. Stoličkový výťah má podnožku, ktorá je vybavená bezpečnostnými prvkami, cilivými na tlak, ktoré okamžite zastavia sedačku,kým by dostala do kontaktu s prekážkou na schodoch.

Stoličkový výťah stoličkový výťah

 

 

 

Motor zariadenia má vstavanú špeciálnu bezpečnostnú brzdu, ktorá zabezpečuje bezpečnú jazdu. Súčasť sedačky je ergonomicky navrhnuté sedadlo, ktoré má mäkké polstrovanie. Keďže schodiská v domoch môžu byť rôznych veľkostí a tvarov schodisková sedačka Platinum bola navrhnutá špecificky tak, aby bola univerzálna, pohodlná anenápadná na všetkých druhoch schodiska.

schodisková sedačka

 

 

Hliníková vodiaca koľajnica, pre rovnú dráhu je veľmi pohľadná a vhodná do pekne zariadených domácností.

Máte na výber farbu sedátka:

 

Zvislé výťahové plošiny do bytu a domu

 

Vyžiadať cenovú ponuku

Sklopná koľaj

Stoličkový výťah

Špeciálna výsuvná koľaj

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this