Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna (časť 2)

Samostatné bývanie Stropný zdvihák
Stropný zdvihák Ergolet Luna je skvelý, každodenný pomocník.
1. septembra 2021
Presná váha imobilnej osoby
19. januára 2022

Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna (časť 2)

Simone Sophie Steward

Simone Sophie Steward

Ach tie každoročné rehabilitácie.  Určite aj Vy máte husiu kožu, keď počujete slovo rehabilitácia. Ak chcete aspoň raz za rok ísť na rehabilitáciu, tak aspoň polroka dopredu začnete písať žiadosti a papierovanie okolo toho, že nevidíte konca, a to je ešte otázne či Vám príspevok na rehabilitáciu nadácie schvália. Dnes si predstavíme stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna.

Máme pre Vás riešenie, ktoré je bezplatné, bezpečné a čiastočne Vám nahradí finančne nákladnú rehabilitáciu. S naším riešením môžete rehabilitovať, tak často ako Vy sami potrebujete. Zaujali Vás tieto riadky, dočítajte tento článok. Predstavíme si ďalšie skvelé funkcie stropného zdvíhacieho zariadenia.

Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna

Vďaka vertikalizačnému vaku, ktorý je súčasťou stropného zdvíhacieho zariadenia Ergolet Luna, môžete rehabilitovať prostredníctvom nácviku chôdze, toľko koľko Vy sami uznáte za vhodné. Ďalšiu veľkú výhodu oceníte najmä z dlhodobého hľadiska, keďže môžete rehabilitovať, koľko potrebujete po čase pocítite aj zlepšenie zdravotného stavu už si nebudete ani vedieť predstaviť Váš život bez stropného zdvíhacieho zariadenia.

Takáto forma rehabilitácia je navyše aj bezpečná, nakoľko Vás zhora istí stropné zdvíhacie zariadenie.

Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna nevyžaduje žiadne náročné stavebné úpravy, takže ani s tým si nemusíte lámať hlavu. Koľajnicové systémy stropného zdviháka Ergolet sa môžu montovať do stropu. Pokiaľ nie je dostatočne pevný, tak do bočných stien.

Stropný zdvihák dokážeme namontovať aj cez sadrokartónový strop a aj do sadrokartónových stien. Montáž je možná aj do panelu, pórobetónu, plnej aj dutinkovej tehly, v novostavbách  aj v starých budovách, v Slovenských tradičných dreveniciach, v drevo domoch, kamenných domoch.  Technické riešenie Vám navrhneme na mieru. Na stropný zdvihák od SPIG, s.r.o. dostávate záruku 5 rokov.

Systém vodiacich koľajníc stropného zdviháka

je vďaka širokej variabilite komponentov plne prispôsobiteľný priestorom, v ktorých ho potrebujte používať.

Portálový H systém sa skladá z dvoch rovnobežných koľajníc, v ktorých jazdí kolmá tretia koľaj. Táto koľaj sa volá portálová, nachádza sa v nej vozík s ložiskami na ktorý sa upína pohon Luna. Toto riešenie umožňuje pohyb  po miestnosti všetkými smermi. Okrem portálu je možné použiť iba jednu koľaj, prípadne zákrutu. Pre úzke priestory je možné použiť model koľajníc  E-track.

Simone Sophie Stewart

 

stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet

Samostatné bývanie Stropný zdvihák

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this