Stropný zdvihák ERGOLET

SPIG zdvíhacie zariadenia
Bezbariérová kúpeľňa
11. marca 2019

Stropný zdvihák ERGOLET

Stropný zdvihák ERGOLET

Stropný zdvihák ERGOLET

Presun v rámci bytu pre Vás už nemusí byť problém. Stropný zdvihák Ergolet, je jednoducho ovládateľný, zaberá málo miesta a esteticky je to najvhodnejšia varianta do domácností a aj do rehabilitačných inštitúcií. Zariadenie zabezpečí bez akejkoľvek námahy presun z postele, pohodlie pri kúpaní a na tualete a slúži aj ako rehabilitačná pomôcka . Premyslený systém koľajníc vytvára možnosť portálového pohybu v rámci celej miestnosti a dokáže prechádzať medzi miestnosťami.

 

Stropný zdvihák ERGOLET  pre presun osoby so sníženou schopnosťou pohybu z postele do kresla, na vozík. 

stropný zdvihák ergolet je špeciálne vyvinutý pre pomoc v domácnosti a v zdravotníckych centrách. Zabezpečuje jednoduché polohovanie. Presun z postele, rýchly pohyb po celom byte a bezpečné kúpanie. Je to tá najlepšia pomoc, ktorú hendikepovaní ocení pre svoj každodenný život. Stropný zdvihák vám zabezpečí jednoduchší život. Samotní ťažko zdravotne postihnutí sa veľmi často krát hanbia za to, že potrebujú pomoc. Pokiaľ je pomoc potrebná, vďaka stropnému zdviháku je jednoduchá a nevyžaduje si žiadnu fyzickú námahu.

Stropný zdvihák ERGOLET

Stropný zdvihák ERGOLET

Koľajnicový systém, je jedinečný. Je viacero technológii kotvenia stropného zdviháku. Máme možnosť montáže do bočných stien, stropu, ale aj do sadrokartónu alebo OSB dosiek. Zariadenie sa montuje na chemické kotvy. Inštalácia trvá jeden deň. Kolajnice môžu byť medzi miestnosťami spojené azárubne sa prekonávajú za pomoci prehupu. Miestnosti môžu byť koľajnicovým systémom vybavené aj oddelene a vytvárajú tak samostatné jednotky. Každá miestnosť môže byť vybavená samostatným motorom.

  • jednoduchá kolajnica
  • portálovo umiestnená kolajnica

 

 

 

Stropný zdvihák ERGOLET sa skladá z:
A – koľajníc
B – zdvíhacieho zariadenia – kazety
C – z vakov a nosných závesov

Zdvíhacie zariadenie – kazeta Luna v ktorej je motor, umožňuje pohyb nahor a dole.
Pohyb je ovládaný ovládačom s jednoduchým ovládaním.

Vaky na stropný zdvihák

sú k dispozícii je široká škála v rôznych veľkostiach. Základné vaky sú:
– Vak toaletný
– Vak kúpací
– Vak pre amputovaných
– Vak vertikalizačný ( nácvik chôdze )

Výnimočnosť stropného zdviháka

je aj jeho schopnosť pomáhať v oblasti rehabilitácie, vertikalizačný vak umožňuje nácvik schôdze. Spriamená poloha, je dôležitá aj sama o sebe, preto s snažíme vertikalizáciu umožniť každému klientovi.

 

 

 

Vyžiadať cenovú ponuku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this