Všetko je možné

SPIG zdvíhacie zariadenia
Právo byť šťastný
4. februára 2015

Všetko je možné

SPIG zdvíhacie zariadenia

Oknihe, dôvod jej vydania

Ak pomôžeš jednému človeku, pomôžeš tým celému svetu. (Talmund)

Ako som už povedala, táto kniha má jediný cieľ – motivovať. Rozhodla som sa ju napísať, pretože aj ja prahnem popoznaní, že môj život bude opäť ako predtým. Lež, to poznanie neprichádza, jediné, sčím môžem operovať, sú moje vlastné predstavy. Mám to šťastie, že spodporou rodiny sa mi všetko darí zvládať adenne ďakujem nebesiam, že som si túto neľahkú cestu musela odkráčať ja anie môj manžel, ktorý je živiteľ rodiny, či moje deti, pre ktoré je ťažké niektoré veci pochopiť. Videla aprežila som zopár chvíľ v spoločnosti hendikepovaných detí, apoviem Vám, nie je to radostný pohľad. Taktiež by som všetkým Vám rada odovzdala jedno poznanie. Je úplne prosté, no ja sama som zaň zaplatila privysokú cenu amnohým nám akosi uniká pomedzi prsty. Znie takto:Keď nejde oživot, nejde onič.

Dennodenne sa dokážeme stresovať kvôli maličkostiam. Nebude obed vtedy a vtedy, nebudem tam vtedy avtedy, ten si pomyslí to ato… Stop! Stane sa niečo? Tak veľmi Vám záleží nanázore niekoho iného, že sa Vám oplatí kvôli tomu stresovať? Verte mi, až raz budete stáť zoči voči pani Zubatej, nebude pri Vás nikto, nakoho názore Vám záležalo avšetko si budete musieť „vyžrať“ len vy sami. Nech Vás to nevedie kľahostajnosti kiným, to nie, každý znás by sa mal správať tak, ako chce, aby sa iní správali knemu. Iba…

Každý má právo na vlastný názor, či sa nám páči alebo nie. Veď aj vďaka odlišnosti názorov je náš svet krásne farebný. A pravda… Je len pojem, má ju v podstate každý znás, ibaže tú vlastnú.

Dagmar Sváteková

Október 2014

Pridaj komentár

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this