Zapožičanie pásového schodolezu

Schodolez cenovo dostupné riešenie
Schodolez cenovo dostupné riešenie
8. januára 2021
Schodolez mechanický vozík
Schodolez + mechanický vozík ako bonus
8. januára 2021

Zapožičanie pásového schodolezu

Zapožičanie pásového schodolezu

Zapožičanie pásového schodolezu

Zapožičanie pásového schodolezu

Zapožičanie pásového schodolezu je možné bez platenia akéhokoľvek nájomného.  Samozrejme že takú službu pre vás radi poskytneme pokiaľ je to pre vás momentálne potrebné. Pokiaľ máte záujem o zdvíhacie zariadenie vo vašej domácnosti a chcete sa dozvedieť o tom ako získať príspevok na zdvíhacie zariadenie sme tu pre vás. Zapožičanie pásového schodolezu teda prenájom schodolezu je v stigu bezplatné pokiaľ práve čakáte na schválenie príspevku na nový schodolez respektíve akýkoľvek inej typ zdvíhacieho zariadenia.

Zapožičanie pásového schodolezu

Zapožičanie pásového schodolezu

Schodolez sa dá používať naraz na viacerých miestach, čo z neho robí šikovného pomocníka všade na cestách. Zíde sa vám príklad ak váš lekár, alebo zubár nemajú zabezpečený bezbariérový vstup do svojej ambulancie. Môžete ho so sebou voziť pre istotu vždy a všade. Nakladanie schodolezu do auto je jednoduché. Takisto je veľmi spratný, dá sa zasunúť pod posteľ. Vieme vám pomôcť aspoň na schodoch, ceste za vašou rečou mobilitou.

 

Vďaka príspevku od úradu práce sociálnych vecí a rodiny je schodolez dostupné zariadenie.

Nemá význam, aby ste firmám, ktoré kšeftujú  platili drahý nájom za schodolez. Vďaka príspevku od úradu práce sociálnych vecí a rodiny je schodolez dostupné zariadenie. Požiadajte si o príspevok na nový schodolez od SPIGu a kým vám schvália váš nový schodolez, my vám môžeme pomôcť aj zapožičanie pásového schodolezu. Pásový schodolez je naozaj dobrý pomocník pre osoby, ktoré sa presúvajú na mechanickom, alebo elektrickom invalidnom vozíku. Raz vyskúšať je viac než sto krát vydieť. Dohodnite si bezplatné odskúšanie schodolezu priamo u vás doma a uistite sa, že sa jedná o správne zdvíhacie zariadenie pre vás. Zapožičanie hlasového schodolezu je tak či tak možné až po zaškolení. Pridajte sa k spokojným klientom spoločnosti speak s.r.o. a Využite možnosť poplatku na zdvíhacie zariadenie schodolez do výšky až 10 % z ceny zariadenia.

 

Zanechajte nám váš kontakt meno blízko telefón, aby vás mohol kontaktovať náš obchodný zástupca kdekoľvek na Slovensku.
Bezplatné spolu s vami odskúšať schodolez, doniesť vám schodolez na zapožičanie, pomôcť vám s vybavením príspevku na nový schodolez a s doplatkom od klubu SPIG tak, aby
vás schodolez nestál nič.

Zanechať kontakt

 

 

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this