Hydraulická plošina OS400 v Liptovskom hrádku

Zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna – Lom nad Rimavicou
3. apríla 2022
Hydraulická plošina Považská Bystrica
24. mája 2022

Hydraulická plošina OS400 v Liptovskom hrádku

V Liptovskom Hrádku už zdobí rodinný dom táto nová hydraulická plošina OS400. Táto plošina je poháňaná hydraulickým pohonom. Dodatočné vyhrievanie hydraulického oleja robí z tejto plošiny skvelého a mimoriadne spoľahlivého pomocníka aj v exteriéri.

Hydraulická plošina OS400 je skvelá voľba pre Vás, ak ste na vozíku a tužíte sa presťahovať do bytového domu, alebo domu bez výťahu. Mimoriadne tichý chod tejto zvislej plošiny oceníte nielen Vy, ale aj Vaši susedia. Zvislá plošina OS400 je mimoriadne bezpečná. Je vybavená citlivým dnom a v prípade výpadku prúdu Vás zavezie do najnižšej stanice. S touto plošinou sa navyše nikdy nezaseknete ako s bežným výťahom.

Hydraulická plošina OS400

Hydraulická plošina OS400

 Hydraulická plošina OS400 a jej výhody:

Mimoriadne spoľahlivé a bezpečné zariadenie.
• V porovnaní s bežnými výťahmi sa nezasekáva, v prípade výpadku elektrického prúdu a vybitej batérie je možné pomocou ručného spúšťacieho ventilu sa bezpečne dopraviť do najnižšej stanice.
• Batéria zabezpečí Váš presun v prípade zlyhania elektrickej siete, nezostanete tak visieť medzi stanicami ako v bežnom výťahu.
• V prípade nedovretých alebo otvorených dverí sa výťah nespustí.
• Zvuková signalizácia, ktorá Vás upozorní kedy môžete nastúpiť alebo vystúpiť z výťahu.
• Nosnosť plošiny do 250/350 kilogramov.
• Tichý chod, ktorý nebude nikoho rušiť
• Ľahko splynie s interiérom.
• Zvislá plošina má citlivé dno, ktoré plošinu zastaví pri dotyku s prekážkou.

Financovanie

Keď sa rozhodnete spolupracovať s nami, tak získate zadarmo poradenstvo, ako vybaviť príspevok na toto zariadenie od ÚPSVaR, ktorý je až do výšky 98%. Navyše sa môžete zadarmo stať členmi v klube Spig, kde získate množstvo výhod. Získate zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení a pomôžeme Vám s dofinancovaním doplatku pri kúpe zdvíhacieho zariadenia až do 10% a ešte množstvo ďalších výhod.

Pred tým, ako Vám urobíme cenovú ponuku je nutné zmerať priestory pre výťah, nakoľko sa výťah vyrába na mieru pre Vás. Samozrejme, cenová ponuka je zadarmo. Navyše pri spolupráci s nami získate mimoriadne spoľahlivé bezpečné a dlhotrvácne zariadenie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this