Blog

2. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Stropný zdvihák ERGOLET

Bezplatné zameranie

Jeho pomoc oceníte v domácnostiach a inštitúciach.Bez akejkoľvek námahy opatrujúceho. Premiestňovanie osôb z postele na vozík, do vane, sprchy, na WC, do bazénov a ďalej na rehabilitáciu a nácviky chôdze pacientov či už v inštitúciách ako sanatóriá, nemocnice, centrá pre domácu starostlivosť a mobilitu v rámci bytu či domu.

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Všetko je možné

Tak znie názov mojej prvej knihy. Nie, nejdem si robiť reklamu, nemám prečo. Knižka je vrukách predsedkyne OZ Burko, ktorá ju tlačí aza symbolický poplatok ju pošle každému záujemcovi. Peniaze slúžia napodporu činnosti OZ Burko!!!

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Som bohatá

Ja, Ty, my všetci, ktorí môžeme čítať tento článok. Hoci si to nie vždy uvedomujeme. A nie vždy sme vďační za to, čo máme...
Je dosť možné, že tvrdením, že som neskutočne bohatá, uvádzam okolie do rozpakov. Ako to o sebe môže tvrdiť? Jednoducho...
Nepamätám si už presne všetky veci a všetky čísla, pamätám si iba, že patrím k 8% najbohatších ľudí na tomto svete. A som za to neskutočne vďačná. A som aj šťastná...

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

ŽELAJ SI,o.z.

ŽELAJ SI,o.z. sa pýta detí, ktoré bojujú s chorobou, aké sú ich najtajnejšie priania. Deti môžu snívať a želať si:

s kým by sa chceli stretnúť
kam by sa chceli pozrieť
s kým by sa chceli stretnúť
čo by chceli mať
kým by chceli byť

Už ôsmy rok funguje na Slovensku nezisková organizácia ŽELAJ SI, ktorá plní tajné želania dlhodobo chorých aumierajúcich detí. Všetky tieto deti snívajú najmä ojednom – aby boli zdravé.

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Športovo-charitatívne podujatie „ Bežím pomáhať “ 2015.

Po úspešnej akcii z minulého roka, sa aj tento rok uskutoční v poradí II. ročník akcie "Bežím pomáhať" a to v sobotu 15.9.2015 so začiatkom o 10.00 pred budovou obecného úradu v Čiernom Balogu. (registrácia účastníkov). O 10.30 hod. sa pobeží, už tradične, na 2km dlhej trase spred budovy obecného úradu do Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline. Tempo si určí každý sám - zdatnejší pobežia, slabší trasu absolvujú krokom.... Štartovné pre každého účastníka zostáva nezmenené a to 5,00 EUR. Celý výťažok z akcie bude venovaný pred onkologické oddelenie v Banskej Bystrici.

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

XII. celoslovenská abilympiáda 2014

10. – 12. 10. 2014 sa vBratislave konal XII. ročník celoslovenskej abilympiády, ktorú sa podarilo zorganizovať aj vďaka štedrej finančnej pomoci týchto podporovateľov: Ministerstvo kultúry SR, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, JohnsonJohnson, Stredoslovenská energetika, a.s.

Pýtate sa, čo vlastne tá abilympiáda je? Abilympiáda je súťažná prehliadka pracovných schopnostía zručností zdravotne postihnutých ľudí. V zahraničíaj u nás sa pre oficiálny názov tejto prestížnejakcie používa anglické slovo ABILYMPICS–v poslovenčenej podobe ABILYMPIÁDA. Tento názov vznikol zložením slov Olympics of Abilities, tedaolympiáda schopností.

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Dobrý anjel

„Dobrým anjelom“ som sa stala ešte vdobe, keď som netušila, že prijímateľmi ich pomoci budú mne veľmi blízki ľudia. Čakala som na parkovisku vaute azrazu som si všimla reklamu na bilboarde. „Aj ja som dobrý anjel,“ povedala som hrdo, keď sa manžel vrátil zobchodu amne prišla potvrdzujúca SMS.

3. februára 2015
SPIG zdvíhacie zariadenia

Ďakujem OTEC

Je jún. Posledný mesiac pred prázdninami. Školáci na poslednú chvíľu opravujú známky, deti oslávili svoj sviatok, dospelí odrátavajú dni do dovolenky. V tomto hektickom období by sme nemali zabudnúť najeden sviatok... Deň otcov.
Aký je otec?
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this