MIMORIADNE OPATRENIA V SÚVISLOSTI S VAŠOU BEZPEČNOSŤOU

Opatrenia SPIG, s.r.o. proti šíreniu covid-19
20. marca 2020
Nosiť rúško nie je hanba
20. marca 2020

MIMORIADNE OPATRENIA V SÚVISLOSTI S VAŠOU BEZPEČNOSŤOU

V stave ohrozenia musíme držať všetci spolu. Veríme tomu, že keď všetci príjmeme zodpovednosť a tvrdšie opatrenia, podarí sa nám ochrániť viac obyvateľov a šírenie koronavírusu spoločne zastavíme v kratšom čase. Napriek tomu, že niektoré opatrenia majú pre nás veľký ekonomický dopad, rozhodli sme sa urobiť čo najviac preto, aby sme pomohli ochrániť Vaše zdravie, rovnako ako zdravie našich pracovníkov, ktorí sú “v prvej línii”.

Aktuálne sme prijali nasledovné opatrenia:

Práca v našej firme bude v mimoriadnom režime, väčšina pracovníkov bude pracovať v home office. ☎️ V pracovných dňoch od 8:00 do 14:00 bude k dispozícii bezplatná linka 0800 105 707, kde budeme riešiť všetky požiadavky podľa situácie, so zreteľom na bezpečnosť všetkých. Bude preferovaný bezkontaktný styk telefonicky, mailom, prípadne poštou.

Nevyhnutné opravy budú riešiť pohotovostní technici, telefónne čísla sú na tomto linku:

➡️ https://www.spig.sk/kontakt/pohotovostny-servis/

 

➡️ https://www.spig.sk/kontakt/

Osobnou návštevou budú riešené len krízové situácie v rámci všeobecnej bezpečnosti, tak, aby sme neohrozili vás, ani našich pracovníkov. 😉

Pokiaľ budete potrebovať potvrdenia, faktúry, či iné doklady pre UPSVaR, ponúkame možnosť poslať od nás naskenované doklady mailom priamo pracovníkovi UPSVaR, aby ste nemuseli ísť vec riešiť osobne, pokiaľ s tým príslušný pracovník súhlasí, prípadne mu to zaslať poštou.

Tieto mimoriadne opatrenia sú ťažká voľba, ale prevencia a ochrana zdravia sú pre nás najvyššími hodnotami. Rozhodli sme sa takto so zodpovednosťou voči našim zákazníkom aj zamestnancom a ich rodinám v súlade s odporúčaniami k epidémii vírusu Covid-19. Je nám prednejší ľudský život, ako ekonomický dopad.

Váš SPIG.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this