Zvislá plošina OS400 skvelý pomocník ktorý nikdy nesklame

Zvislá plošina OS200
Zvislá plošina OS200
27. júla 2022

Zvislá plošina OS400 skvelý pomocník ktorý nikdy nesklame

plošina os400

Vo Zvolene už zdobí ďalší rodinný dom zvislá plošina OS400. Táto zvislá plošina je veľmi obľúbená najmä vďaka jednoduchej montáži, ktorá nepotrebuje veľké stavebné zásahy, najmä výťahovú šachtu. Aj v tomto prípade bezproblémovo splynula s interiérom.

plošina os400

Zvislá plošina OS400

Zvislá plošina OS400 je veľmi obľúbená aj vďaka jej bezpečnostným funkciám. S touto plošina sa už nemusíte obávať, že sa zasekne v niekde na medziposchodí. Táto plošina je istená hneď niekoľkými spôsobmi a to batériou, ktorá vás dopraví do najbližšej stanice. Ďalšie zabezpečenie proti zaseknutiu je možnosť manuálne spustiť plošinu pomocou tlačidla do najnižšej stanici. To všetko bez elektrickej energie. Zvislá plošina os400 Vás už nikdy nenechá v núdzi.

Mimoriadne bezpečné riešenie v podobe tejto plošiny je vďaka dvierkam, ktoré kým nie sú úplne zatvorené tak sa zvislá plošina os400 nespustí. Už sa ničoho nemusíte báť.

Potrebujete používať zvislú plošinu v zime? Ani to nie je žiadny problém. Táto plošina je vybavená ohrevom hydraulického oleja. Vďaka tomuto ohrevu sa môžete na Vašej zvislej plošine bezpečne a spoľahlivo dostať domov aj počas studených zimných mesiacov.

Rozmer kabíny je typizovaný. Pre Vás to znamená, že sa nemusíte obávať, keď máte viacej vozíkov, že sa s niektorým vozíkom nedostanete do výťahu, ako to býva dobre známe vo viacerých verejných inštitúciách.

Financovanie

Najskôr je potrebné, aby sme prišli zmerať vaše priestory keďže výťah sa vyrába na mieru pre Vás. Samozrejme zameranie je bezplatné. Navyše máte možnosť získať príspevok od UPSVaR až do výšky 98% z ceny zariadenie. Aj v tejto dobe, keď hrozí vysoká inflácia ponúkame členom klubu Spig možnosť získať doplatok až do výšky 10% z ceny zariadenia.

Členstvo v klube Spig Vám prináša množstvo ďalších výhod:

  • Pomoc pri komunikácií s UPSVaR.
  • Poradíme Vám, ako si vybaviť štátne príspevky.
  • Lístky na benefičné podujatia.
  • Bezplatné predplatné časopisu inak obdarený.
  • Doplatok ku štátnym príspevok až do výšky 10%.
  • Bezplatné členstvo v klube Spig.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this