Plošiny namieru.

Plošina SPU 3 v Košiciach
Plošina SPU 3 v Košiciach
27. januára 2022

Plošiny namieru.

šikmá plošina otvorená

šikmá plošina otvorená

Potrebujete zdvíhacie zariadenie. Ale nielen, že sa Vám nepáči to, ako vyzerá, ale aj komplikované montáže a neustále odmietanie, ako sa čo nedá Vás odradilo od úžasných pomocníkov, ako sú zvislá alebo šikmá plošina. Naše šikmé plošiny namieru dokážeme vyrobiť presne pre Vás, aby sa hodila do každého interiéru a exteriéru. Poradíme si takmer s každým typom schodiska, ako napr.: strmé zo sklonom až 70 stupňov, točité schodisko, rovné, úzke alebo zo zákrutami.

Šikmé a zvislé plošiny namieru

Dokážeme vyrobiť šikmé plošiny namieru, ktoré prejdú aj cez schodiská so 180 stupňovými zákrutami alebo zákrutami namieru. Poradíme si aj s rovným schodiskom.

Napriek tomu, že väčšina plošín je navrhnutá buď na stúpanie alebo klesanie, tak tým pádom majú problém prejsť po rovinke. Pri vodorovnom úseku na schodisku obsahujú naše plošiny istiaci bezpečnostní prvok v podobe tretej istiacej koľaje. Vďaka nej udrží plošina stabilitu aj pri presune po rovných plochách.

Vďaka pánovi Ing. Slabinovi dokážeme vyrobiť plošinu na každé schodisko. Aj na schodiská, na ktorých nie je veľa priestoru vďaka funkcií strmý štart. Plošina sa po použití zloží a nikomu neprekáža a nerezové koľaje poslúžia aj ako plnohodnotné zábradlie. Preferujete elektrické alebo mechanické sklápanie? Pre nás ani jedno nie je problém. Ovládanie plošiny je navrhnuté tak, že si poradíte aj bez pomoci asistencie.

plošiny namieru

Financovanie

Keď sa rozhodnete spolupracovať s nami, tak získate zadarmo poradenstvo, ako vybaviť príspevok na toto zariadenie od ÚPSVaR, ktorý je až do výšky 98%. Navyše sa môžete zadarmo stať členmi v klube Spig, kde získate množstvo výhod. Získate zadarmo odber časopisu Inak obdarení a pomôžeme Vám s dofinancovaním doplatku pri kúpe zdvíhacieho zariadenia až do 10% a ešte množstvo ďalších výhod.

Pred tým, ako Vám urobíme cenovú ponuku, je nutné zmerať priestory pre zdvíhacie zariadenie, nakoľko sa vyrába na mieru pre Vás. Samozrejme, zameranie a cenová ponuka je zadarmo. Navyše pri spolupráci s nami získate mimoriadne spoľahlivé bezpečné a dlhotrvácne zariadenie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this