Zvislá plošina v Oščadnici

Zvislá zdvíhacia plošina ZPT
Zvislá zdvíhacia plošina ZPT
22. februára 2022
Zvislá plošina OS200
Zvislá plošina OS200
27. júla 2022

Zvislá plošina v Oščadnici

Zvislá plošina v Oščadnici 2

Zvislá plošina v Oščadnici typ OS400 pomáha užívateľom invalidného vozíka dostať sa do svojho bytu. Je to najvhodnejšie riešenie, ak ste na vozíku a rozhodnete sa ísť bývať do bytového domu bez výťahu.

Zvislá plošina v Oščadnici

Zvislá plošina OS400 dokáže fungovať vo vnútri aj vonku. Bezporuchovosť tejto hydraulickej plošiny v nízkych teplotách zabezpečuje prídavné vyhrievanie hydraulického oleja. Zvislá plošina v Oščadnici je mimoriadne spoľahlivá a vďaka ľahkej údržbe Vám ušetrí veľa zbytočných starostí. Na zvislú plošinu OS400 sa môžete vždy a za akýchkoľvek okolností spoľahnúť. Kabína je výrobná z mimoriadne odolných materiálov, ktoré zabezpečia vašu maximálnu bezpečnosť. Navyše vďaka typizovaným rozmerom sa do nej sprace hravo každý vozík.

Zvislá plošina v Oščadnici 2

Výhody zvislej plošiny OS400:

• Mimoriadne spoľahlivé a bezpečné zariadenie.
• V porovnaní s bežnými výťahmi sa nezasekáva v prípade výpadku elektrického prúdu a vybitej batérie je možné pomocou ručného spúšťacieho ventilu sa bezpečne dopraviť do najnižšej stanice.
• Batéria zabezpečí Váš presun v prípade zlyhania elektrickej siete, nezostanete tak visieť medzi stanicami ako v bežnom výťahu.
• V prípade nedovretých alebo otvorených dverí sa výťah nespustí.
• Zvuková signalizácia, ktorá Vás upozorní kedy môžete nastúpiť alebo vystúpiť z výťahu.
• Nosnosť plošiny do 250 kilogramov.
• Tichý chod, ktorý nebude nikoho rušiť
• Ľahko splynie s interiérom.
• Zvislá plošina má citlivé dno, ktoré plošinu zastaví pri dotyku s prekážkou.

Zvislá plošina v Oščadnici

Financovanie

Keď sa rozhodnete spolupracovať s nami, tak získate zadarmo poradenstvo, ako vybaviť príspevok na toto zariadenie od UPSVaR, ktorý je až do výšky 98%. Navyše sa môžete zadarmo stať členmi v klube Spig, kde získate množstvo výhod. Získate zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení a pomôžeme Vám s dofinancovaním doplatku pri kúpe zdvíhacieho zariadenia až do 10% a ešte množstvo ďalších výhod.

Pred tým, ako Vám urobíme finančnú ponuku je nutné zmerať priestory pre výťah, nakoľko sa výťah vyrába na mieru pre Vás. Samozrejme, finančná ponuka je zadarmo. Navyše pri spolupráci s nami získate mimoriadne spoľahlivé bezpečné a dlhotrvácne zariadenie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this