Stoličkové výťahy

[caption id="attachment_8849" align="alignnone" width="300"]schodiskový výťah pre seniorov schodiskový výťah FLOW X najjedinečnejší stoličkový výťah , akí vám môžeme zabezpečiť v EU.[/caption] [caption id="attachment_8850" align="alignnone" width="300"]schodiskový výťah pre imobilných schodiskový výťah pre imobilných[/caption] [caption id="attachment_8848" align="alignnone" width="300"]výťah na schody pre seniorov výťah na schody pre seniorov[/caption] [caption id="attachment_8833" align="alignnone" width="300"]schodiskový výťah schodiskový výťah[/caption]

Stoličkový výťah je zdvíhacie zariadenie určené na presun schodiskom. Ide o vhodné riešenie pre seniorov aj osoby s ťažkým zdravotným postihnutím. Montáž stoličkového výťahu je možná do rôznych stupňov schodiska i do schodísk s atypickým tvarom. V prípade, že montáž do schodiska nie je vhodná, stoličkové výťahy sa inštalujú do bočných stien.

Bežne sa stoličkový výťah montuje na vnútorný obvod schodiska, kde je výhodou kratšia dráha. Je však možné nainštalovať ho aj na vonkajší obvod.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this