Nadstavce na volant

Ručné riadenie – spokojný klient
1. januára 2022

Nadstavce na volant

Vidlicka - nadstavec na volat pre ZŤP-pre-kvadruplegikov

V tomto prehľade si porovnáme nenahraditeľných pomocníkov na úchop volantu. Máme pre Vás riešenie, či už máte pevný úchop, alebo slabší. Všetky nadstavce na volant, ktoré si teraz predstavíme, sú riadne homologizované. Bez-problematické zapísanie do technického preukazu je samozrejmosť. Všetky nadstavce na volant prejdú technickou kontrolou takže ani toto Vám nemusí robiť starosť.

Môžete si byť istí, že naše nadstavce na volant sú veľmi kvalitné. Komponenty sú vyrobené z pevných materiálov a otáčanie je istené dvoma ložiskami, takže sa nadstavce nikdy nepoškodia, čím je zaručená bezpečnosť výrobku pre užívateľov. Pozor na lacné plastové výrobky z marketov, ktoré môžu byť svojou konštrukciou nebezpečné a nie sú homologizované!

Všetky nadstavce na volant prešli náročnými testmi vystreľovania airbagu.

Nadstavec na volant – potrebný pevný úchop

Guľa na volant uľahčuje otáčanie volantu pre vodičov, ktorí používajú ručné riadenie. Vhodná najmä pre vodičov, ktorí nemajú problém aj s pevnejším úchopom. Guľa sa dodáva v dvoch výškach a to 4 a 6cm

Úprava dodávkového vozidla pre ZŤP-7

Výhody:

Neprekáža airbagu
Veľmi kvalitné a spoľahlivé prevedenie
Možné kombinovať napríklad s nadstavcom na stierače
V prípade potreby sa dá ľahko odmontovať.
Kompatibilita s ručným riadením Mero 3

Nadstavce na volant – pevný úchop nie je potrebný.

Vidlička na volant uľahčuje otáčanie volantu pre vodičov, ktorí používajú ručné riadenie. Vidlička je určená najmä pre vodičov, ktorí nemajú až tak pevný úchop. Vidlička je vyrobená z mäkčených a prémiových materiálov tak, aby aj pre Vás bolo šoférovanie potešenie. Môžete si vybrať, či chcete vidličku s nastaviteľnou vzdialenosťou vidlíc, alebo s istením z hora. Ak máte pocit že potrebujete ešte niečo iné, tak v tom prípade si budete rozumieť s trojzubcom, ktorý je tiež z mäkčených materiálov.

Vidlicka - nadstavec na volat pre ZŤP-pre-kvadruplegikov-mäkka    Vidlicka - nadstavec na volat pre ZŤP-pre-kvadruplegikov-2   Trojzubec - nadstavec na volant pre ZŤP

Výhody:

Veľmi kvalitné a spoľahlivé prevedenie, ktoré neprekáža airbagu.
K dispozícií sú 3 verzie- aj pre kvadruplegika.
Kompatibilita s ručným riadením Mero 3.
V prípade potreby sa dá ľahko odmontovať.
Možné kombinovať napríklad s nadstavcom na stierače.

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this