Presná váha imobilnej osoby

Simone Sophie Steward
Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna (časť 2)
18. septembra 2021
SPIG zdvíhacie zariadenia
Liptovský Hrádok stropný zdvihák, zvislá schod. plošina, úprava vozidla
29. marca 2022

Presná váha imobilnej osoby

Ste odkázaní na invalidný vozík alebo máte imobilného príbuzného ? Potrebujete zistiť Vašu hmotnosť ? S nami už presná váha imobilnej osoby nemusí byť nočná mora.  Pre kvadruplegika bez pomoci je to takmer nemožné.  Ešte keď ide o imobilného človeka s vyššou hmotnosťou. Takáto situácia môže byť veľmi náročná aj s pomocou osobného asistenta. S našou pomocou už váženie imobilných osôb nemusí byť nočná mora.

Váženie imobilných osôb je možné aj vďaka stropnému zdviháku. A to takým spôsobom že sa imobilná osoba posadí do vaku a zdvihne sa z vozíka pomocou stropného zdvíhacieho zariadenia. Takýto spôsob váženia imobilných je oveľa bezpečnejší a pohodlnejší.

S nami sa už nemusíte báť o vašu bezpečnosť. Vďaka váhe na zdvíhacie zariadenie nemusíte už riskovať s nebezpečnými manévrami alebo pošmyknutím.

Postup pri vážení :

Počas sedenia na vozíku sa imobilnej osobe zasunie vak, následne sa podsunie popod nohy a záchytné body sa zapnú o rameno stropného zdviháka.

Následne môžete imobilného nadvihnúť z vozíka vďaka stropnému zdviháka, a tým ho aj odvážite. Displej váhy reaguje okamžite a je presný.

Presná váha imobilnej osoby

Váženie imobilných osôb

Presná váha imobilnej osoby

Presná váha imobilnej osoby je veľmi dôležitá aj kvôli liekom, ktoré sa dávkujú na základe hmotnosti, taktiež kvôli niektorým vyšetreniam, ako je vyšetrenie počítačovým tomografom (CT). S takouto váhou je možné váženie imobilných osôb až s presnosťou na 0,10Kg. A takéto váženie je  aj mimoriadne bezpečné.

Výhody váhy na stropný zdvihák:
•       Nosnosť až 300 Kg.
•       Veľký dobre čitateľný displej
•       Veľmi jednoduché váženie
•       Váha je medicínsky presná
•        Spoľahlivé a presné váženie
•        Ľahká použiteľnosť.

S nami Vás nemusí trápiť ani financovanie. Členovia klubu Spig majú nárok na doplatok do výšky 10%. Pomôžeme Vám, ako si vybaviť príspevok na stropné zdvíhacie zariadenie. So štátnym príspevkom a s naším doplatkom môžete mať všetko zadarmo. Ak chcete vedieť viacej informácií, tak neváhajte a prečítajte si článok, ako vybaviť príspevok na stropné zdvíhacie zariadenie.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this