Schodisková plošina pre Katku – Čierny Balog, Brezno

Schodisková plošina v Pezinku
Schodisková plošina v Pezinku
24. októbra 2020
Schodisková plošina Poprad
Schodisková plošina – Poprad VUB Banka
27. októbra 2020

Schodisková plošina pre Katku – Čierny Balog, Brezno

Prvé stretnutie medzi pani Buriánekovou a pani Monikou Ponickou sa odohralo pri bezplatnej konzultácii a zameriavaní schodiska kvôli šikmej plošine pre Katku  v Čiernom Balogu u Buriánekovcom.

Nad ich schodiskom sa zastavilo mnoho iných firiem, žiadna z nich však nedokázala dodať na toto schodisko schodiskovú plošinu, ktorá by presunula Katku aj s kočíkom hore do izby. Pani Ponická a pán Slabina našli riešenie, ako splniť takúto úlohu a vyrobila sa schodisková plošina SPU225 so špeciálne upravenou konštrukciou.

Schodisková plošina pre Katku Čierny Balog - Brezno

Katka na schodiskovej plošine

Všetko sadlo presne, rátalo sa pomaly s každým milimetrom. Spôsob ako SPIG, s.r.o. pracuje sa tak zapáčil pani Buriánekovej, že okrem napísania referencie ako spokojný zákazník sa rozhodli spolu s pani Ponickou založiť Občianske združenie INAK OBDARENÍ a dobrovoľne vydávať časopis s množstvom rád pre zdravotne postihnutých, členov ich rodiny prípadne aj opatrovateľov.

Vyžiadať cenovú ponuku

 

archív inak obdarení

Archív časopisu INAK OBDARENÍ

 

 


Za viac ako 7rokov sa okolo časopisu INAK OBDARENÍ vytvorila veľká komunita ľudí, ktorý sa tešia na nové číslo, dokonca radi prispievajú svojimi skúsenosťami do jeho tvorby. Všetko klapalo ako hodinky.Žiaľ dcérka Katka a neskôr aj manžel Stanko nás už opustili. Teda neopustili, ale ako anjeli strážia Ivetku ktorej sa zároveň chceme poďakovať, vždy bude patriť medzi nás.

 

 

Schodiskova Plosina Brezno

Schodiskova Plosina Brezno

minimetrová presnosť

aj pre užšie priestory

na milimetre presne

na milimetre presne

ľahko a bezpečne

ľahko a bezpečne

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this