Schodolez cenovo dostupné riešenie

Schodolez je pomoc
Schodolez je pomoc
8. januára 2021
Zapožičanie pásového schodolezu
Zapožičanie pásového schodolezu
8. januára 2021

Schodolez cenovo dostupné riešenie

Schodolez cenovo dostupné riešenie

Schodolez cenovo dostupné riešenie

Vďaka štátnemu príspevku je schodolez cenovo dostupné riešenie. Každý náš klient sa stáva členom klubu SPIG. A to znamená, že získa doplatok od klubu SPIG do 10% z ceny zariadenia.

Ľahko, rýchlo a dôstojne sa dostanete cez každé schodisko. Na ktorékoľvek poschodie vás váš asistent vďaka schodolezu presunie bezpečne. O vaše pohodlie sa postará opierka hlavy. Schodolez poskytuje teda pomoc, hoci iba malú, ale aspoň v tom, že vám zabezpečí viacej slobody. Veríme, že vďaka tomuto zariadeniu budete môcť chodiť častejšie do spoločnosti a plniť si svoje sny. Schodolez je naozaj veľmi šikovný pomocník za ktorého sa netreba hanbiť.

Na bezplatnom odskúšaní schodolezu sa dozviete aj viac o možnostiach ako sa dá žiadať príspevok na schodolez. Pridajte sa k spokojným zákazníkom spoločnosti SPIG, s.r.o.
a Využite možnosť doplatku od klubu SPIG. Do 10 % z ceny zariadenia.

Schodolez cenovo dostupné riešenie

Schodolez cenovo dostupné riešenie

Schodolez cenovo dostupné riešenie, ktoré vám dokáže zabezpečiť mobilitu na viacerých schodiskách. Je možné ho ľahko presúvať v aute. Môže s vami cestovať na dovolenky ale aj pri ktorýchkoľvek bežných každodenných aktivitách.

Neviete či je schodolez cenovo dostupné riešenie pre vás? Vďaka štátneho príspevku je možné schodolez mať vo svojej domácnosti. Schodolez je pomoc, ktorá patrí tomu, kto ho potrebuje používať.

Pokiaľ sa po schodoch snažíte presunúť bez schodolezu nezabúdajte na to, že je to veľmi riskantné a nebezpečné, pretože vám hrozí pád. Schodolez je cenovo dostupné riešenie, financované cez Úrad práce sociálnych vecí a rodiny a Klubu SPIG umožní bezpečný presun po schodisku.

Zanechajte nám váš kontakt, meno, telefón, mesto, aby náš obchodný zástupca mohol prísť a predviesť vám Schodolez.Raz vyskúšať je viac mne stokrát vidieť.

Vyskúšať schodolez priamo na vašom schodisku je to najlepšie riešenie Ako sa uistiť že je to vhodný pomocník pre vás.

 

Zanechať kontakt

Schodolezy ksp sherpa od spoločnosti SPIG s.r.o. majú najviac typov. Je možné si vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje a najľahšie sa pre vás používa.
schodolez vám bude slúžiť bez problémov aj 10 rokov. Zabezpečujeme kvalitný servis. No v prvom rade na schodovej nie je veľa komponentov, ktoré sa vám môžu pokaziť.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this