Šikmé schodiskové plošiny

Šikmé schodiskové plošiny - Slovenská kvalitná výroba už 20 rokov.

Šikmá plošina pre trvalé inštalovanie je zariadenie na prekonávanie architektonických bariér. Pohybuje sa po dráhe, ktorá má tvar nerezového zábradlia.

Materiál dráhy šikmej plošiny je štandardne nerezový. Môže byť doplnená výplňou z nerezových trubiek, vďaka čomu môže plnohodnotne nahradiť zábradlie schodiska. Rozmery schodiskovej plošiny sú zvolené tak, aby splnili požiadavky telesne postihnutých osôb. Ovládacie prvky sú ľahko dosiahnuteľné a samotná plošina vyžaduje len jednoduchú obsluhu.

Pre priamu dráhu je určený typ SPZ, pre dráhu so zákrutami typ SPU. Plošina na schodisku nezavadzia, pretože po použití sa jednoducho zloží. Môže mať dve varianty sklápania nájazdových rámp a podlahy. Buď mechanickú, alebo elektrickú.

Elektrické sklápanie je vhodné pre ŤZP osoby s rôznym stupňom postihnutia. Plošina má riadiacu jednotku. Automaticky môžete navoliť spôsoby jazdy, sklápania či iné funkcie, medzi ktoré patrí napríklad hlásenie periodických prehliadok.

Mechanické sklápanie zvyčajne postačuje vtedy, keď plošinu obsluhujú asistujúce osoby, alebo handicap ZŤP neobmedzuje ruky.

Výhody, ktoré vám ponúkame:

  • výroba na mieru, ktorá umožňuje vyrobiť aj atypické zariadenia. Sme výrobcom a vieme pre vás upraviť aj rozmery telesa plošiny, povrchovú úpravy a podobne. Celý proces prebieha s dôrazom na bezpečnosť a platné normy.
  • sklon dráhy je možný až do 70o bez obmedzenia nosnosti. Tým sa nemôžu pochváliť ani stoličkové výťahy a pri plošinách sme v tomto jedineční.
  • nerezová dráha a nerezový čelný kryt. Ich výhodou je, že nehrdzavejú, nepoškriabu sa a nehrozí ani zlúpanie farby, či iné vplyvy opotrebenia.
  • dráha môže mať výplň z nerezových trubiek. To znamená, že ju môžete využiť aj ako plnohodnotné zábradlie.
  • dostatok energie. Priamy prívod 220V ponúka možnosť odvezenia aj 30x po sebe, nie je obmedzený kapacitou batérie. Neriešite žiadnu nákladnú výmenu batérii a nemusíte vybavovať ani príspevok na úrade. Plošina bude jazdiť aj 15 rokov a nebudete sa musieť obávať toho, že vám v nepravú chvíľu dôjdu batérie. V prípade, že u vás doma vypadáva el. prúd, môžeme vám dodať originálny náhradný zdroj, ktorý vás ušetrí všetkých starostí s batériami.
  • okrem plošín s priamym prívodom, ponúkame tiež plošiny s batériovým vybavením. Odporúčame ich však používať na krátke úseky rovných dráh, kde je optimálna životnosť batérie 4-5 rokov.
  • periodické prehliadky na naše zariadenia postačujú raz ročne, v záruka sú bezplatné. Po nej ponúkame cenovo zvýhodnenú servisnú zmluvu
  • v prípade presťahovania, či potreby demontáže našej šikmej plošiny a následnej inštalácie na iné miesto, môžeme ako výrobca uviesť toto zariadenie opätovne v zmysle zákona na trh, aj do prevádzky. Okrem toho naše plošiny sú tak unifikované, že je to isté zariadenie možné použiť na ľavé aj pravé umiestnenie, do zákrut aj bez zákrut – plošina je zhodná, mení sa len dráha.
  • vysoká životnosť a bezporuchovosť. Štandardne máme aj 15 ročné zariadenia bez jedinej poruchy.

Výhody pri obstaraní pomôcky:

Stanete sa súčasťou Klubu SPIG, v rámci ktorého vydávame bezplatný časopis Inak obdarení, informačnú platformu Inak obdarení, máme svoje združenie Inak obdarení, šekové knižky a karty bonusov. Náš sociálny program vám pomôže získať tieto zariadenia bez doplatku, pretože vám ho pomôžeme vyriešiť. Viac na KLUB SPIG.

Cenová ponuka sa vystavuje na základe bezplatného zamerania alebo projektovej dokumentácie.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this