Stoličkové výťahy

Vyriešime Vaše schodiskové bariéry a prispôsobíme Vašu domácnosť Vašim každodenným potrebám tak, aby Vás to nič nestálo

Stoličkový výťah  schodiskový výťah

Vhodné riešenie nie len pre seniorov, ale pre všetkých, ktorým presun po schodisku spôsobuje ťažkosti.

Pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím je možné vybaviť financovanie na toto zariadenie, ktoré im umožní bezpečný a pohodlný presun po schodisku. 

Doprajte si to najlepšie pokiaľ si vyberáte stoličkový výťah. 

Pre nás rovnako ako pre Vás je najdôležitejšie, aby zariadenie bolo pre Vás čo najpohodlnejšie a slúžilo bez porúch. Môžeme sa zaručiť za stoličkové výťahy v našej ponuke. 

STOLIČKOVÉ VÝŤAHY SPIG


Peňažný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia

Zdvíhacím zariadením sa kompenzuje znížená schopnosť osoby s ŤZP prekonávať architektonické bariéry a podporujú sa jej schopnosti pri mobilite a sebaobsluhe. Zariadenie slúži aj na premiestňovanie osoby s ŤZP alebo poskytovanie pomoci od inej osoby. Zdvíhacie zariadenie je najmä: schodolez, stropný zdvihák, šikmá schodisková plošina, zvislá plošina, výťah.

Kontaktujte nás.

My sa vám obratom ozveme ohľadom detailov projektu a zameranie máte od nás zdarma!
* Povinné

5500

Spokojných klientov


Snažíme sa v maximálnej možnej miere vychádzať našim klientom v ústrety.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE K ŽIADOSTI O PRÍSPEVOK NA KÚPU ZDVÍHACIEHO ZARIADENIA 

Stoličkový výťah FLOW2

Sa vyrába na mieru podľa jednotlivých sklonov a zákrut schodiska. Tento stoličkový výťah je unikátny najmä jednoduchým ovládaním a špeciálnou technológiou jedno rúrkovej dráhy, ktorá sa pohybuje mierne nad schodiskom. FLOW2 dokáže stúpať so sklonom do 70° a ušetriť veľa priestoru v spodnej parkovacej stanici vďaka strmému štartu.>

Model FLOW2 sa navyše dá naprogramovať tak, že sa osoba sediaca na stoličkovom výťahu spolu s celým sedadlom automaticky natáča počas jazdy v prípade prechádzania cez úzky priestor.

Vďaka tejto vlastnosti je stoličkový výťah FLOW2 použiteľný aj pri úzkych schodiskách, do 68 cm.


Stoličkový výťah

Stoličkový výťah | SPIG,s.r.o | Zdvíhacie zariadenie pre imobilných

Stoličkový výťah HomeGlide

Je vhodný pre rovné schodiská, jeho konštrukcia pozostáva zo sedadla pod ktorou je umiestnený pohon a rovnej koľaje s ozubením skrytým v spodnej lište. K schodiskovému, stoličkovému výťahu HomeGlide môžeme dodať aj v spodnej časti dráhy automaticky sklopnú koľaj, vďaka ktorej stoličkový výťah nemusí parkovať v spodnej nástupnej stanici, čím sa ušetrí priestor.
Riešenie so sklopnou koľajou sa najčastejšie využíva v malých priestoroch, tam kde by parkovanie stoličkového výťahu aj samotná koľaj prekáža priechodu, ale môžu tam zastať počas používania.

HomeGlide sa dodáva aj vo variantoch pre exteriér a v dizajnovo vyššom prevedení HomeGlide Extra.Klub SPIG?


Pre to, aby sme Vám dokázali ešte viac pomôcť, sme vytvorili špeciálny Klub SPIG. Ten zastrešuje všetky sociálne aktivity, ktoré organizujeme pre svojich klientov a členov klubu. Snažíme sa neustále prinášať EXTRA HODNOTY, ktoré Vám spríjemnia a uľahčia život. Vytvárame komunitu ľudí, ktorí sú navzájom prepojení a pomáhajú si. Členstvo v klube je samozrejme bezplatné.


Zaregistrovať sa

Čo členstvom v Klube SPIG získate?

Bezplatné členstvo v OZ Inak obdarení
Pomoc s členom s doplatkami na zdvíhacie zariadenia. Pomoc a poradenstvo pri príspevkoch a kompenzáciách. Poradenstvo pri začleňovaní ŤZP do aktivít Klubu SPIG, aj do života.
Šekovú knižku Inak obdarení
Periodické výhody a benefity pre členov klubu. Pomoc s doplatkom do 10 % z ceny pomôcky. Zadarmo lístky na 10 benefičných koncertov Bonusy ku kúpe zariadení SPIG (zadarmo vozíky, rampy atď.) Zvýhodnené ceny služieb v partnerských organizáciách SPIG Bezplatná asistencia pri komunikácii s ÚPSVaR. Predĺžená záručná doba určitých produktov Množstvo ďalších výhod.
Bonusovú kartu Inak obdarení
Všetky výhody šekovej knižky Účasť na zlosovaniach o hodnotné výhry
Zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení
Dvojmesačník, ktorý si tvoria hlavne sami ŤZP a ich blízki. Získate tipy a triky na všetko, čo by vám mohlo pomôcť (informácie, inšpirácie, úspešné terapie a pod. Rady, ako získať rôzne príspevky a pomôcky. Návody, ako si vybudovať bezbariérové prostredie. Predstavenie združení, nadácií a organizácií pre ŤZP. Tipy, ako žiť zdravo, priamo od lekárov. Výbery z tvorby ŤZP (knihy, básne, iná tvorba). Krížovky a sekcia pre deti.
Prístup na web www.inakobdareni.sk
Všetky témy z časopisu Archív časopisu Pravidelne aktualizované rubriky Poradenstvo Online tipy a triky

Stoličkové výťahy

Stoličkové výťahy platinum

Stoličkové výťahy platinum s egronomickou sedačkou

Stoličkové výťahy parkujú v jednej zo staníc, kde sa aj nabíjajú. Parkovacie stanice sa urobia na každom vami určenom poschodí v priestoroch, kde Vám to bude najviac vyhovovať. Vo vrchnej stanici môže zastať na úrovni posledného schodu. Výška podlahy výťahu sa dostane na úroveň podlahy poschodia – podesty.

Prípadne, ak to priestory dovolia,  môže dráha stoličkového výťahu pokračovať a výťah môže parkovať na podeste. Pri vysadení vo vrchnej stanici sa stolička otočí o 90°, čím sa zabezpečí bezpečné a pohodlné nastupovanie.

Najunikátnejšie stoličkové výťahy 

Stoličkový výťah FLOW  má množstvo prvkov, vďaka ktorým bude pre Vás presun po schodisku jednoduchý, pohodlný a bezpečný. Ovládanie výťahu je jednoduché vďaka jedinečnému joysticku. Stoličkový výťah FLOW 2 má patentovanú technológiu pohybu po schodisku, ktorá dovoľuje výťahu natáčať sa podľa sklonu schodiska zatiaľ čo vy sedíte pohodlne vo Vašej stoličke.

Elektronický gyroskop popritom udržuje schodiskový výťah v rovine.  Zároveň sa stoličkový výťah dokáže otáčať počas jazdy, čo Vám umožní presun aj cez veľmi úzke schodiská.

Zahnuté opierky rúk Vás udržia v bezpečí a v pohodlí počas celého presunu po schodoch.  A pokiaľ výťah do niečoho narazí, okamžite zastane. Takže nie je možné, žiadne zranenie, alebo poškodenie počas presunu. S týmto batériovým pohonom vás stoličkový výťah dostane kamkoľvek budete chcieť. Vďaka DSL technológii vás stoličkový výťah bude otáčať tak, aby ste sa cítili v každom jednom momente počas presunu príjemne, pohodlne a v bezpečnej polohe.

Nastupovanie a vystupovanie je veľmi rýchle a jednoduché. Stoličkový výťah má jednoduché a veľmi praktické ovládanie. Vzhľad si môžete prispôsobiť tak, aby vhodne zapadol do prostredia vášho domova. Stolička sa ľahko umýva, môžete si vybrať materiál, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Po použití sa sedadlo a podnožka ľahko sklopia. Vďaka hydraulickému piestu sa sedadlo aj podnožka ľahko sklápa mechanicky. Na vyžiadanie je možné doobjednať aj elektrické sklápanie. Stoličkový výťah zaberá veľmi málo miesta na schodisku.

Moderný stoličkový výťah

Vám dokáže ušetriť miesto na schodisku pokiaľ dráha, po ktorej jazdí má jednoduchú konštrukciu, ktorou je iba jedna koľaj.

Záujemca o odstránenie bariér v  domácnosti si sám zvolí miesto nastupovania, stoličkový výťah sa vyrába podľa konkrétnych potrieb klienta a priestorov na mieru. Podľa jednotlivých sklonov, točení a zákrut schodiska.

 


schodiskový výťah

schodiskový výťah

dokonalo šetrí priestor

minimalistický vzhľad

minimalistický vzhľad

Pre každé schodisko

Pre každé schodisko

Stoličkový výťah FLOW2

Stoličkový výťah FLOW2

Nádherne splynie

Nádherne splynie

Vhodný do bytu

Vhodný do bytu

Aj do rodinného domu

Aj do rodinného domu

Vždy šetrí priestor

Vždy šetrí priestor

Stoličkový výťah fotogaléria

Stoličkový výťah FOTOGALÉRIA

Zameranie priestorov a vypracovanie podkladov je bezplatné.

Telefón: 0800 105 707  Email: spig@spig.sk


Pravidelne pre Vás spracovávame zaujímavé a potrebné informácie, ktoré vydávame v časopise INAK OBDARENÍ od roku 2013.

Po kliknutí na obrázok sa dostanete do archívu časopisu, kde sa nachádzajú všetky čísla.

archív inak obdarení

Archív časopisu INAK OBDARENÍ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this