Stoličkový výťah FLOW – skvelý každodenný pomocník

Schodisková sedačka
Schodiskovú sedačku som objavila v časopise, ani chvíľu som neváhala
4. januára 2021
Stoličkové výťahy Flow a čo ste možno o nich ešte nevedeli.
3. januára 2022

Stoličkový výťah FLOW – skvelý každodenný pomocník

schodiskový výťah pre seniorov

schodiskový výťah FLOW X najjedinečnejší stoličkový výťah , akí vám môžeme zabezpečiť v EU.

Robí Vám problém Vaše schodisko? Stoličkový výťah FLow Vám opäť vyčarí úsmev na tvári. S moderným vzhľadom a širokou škálou farieb zapadne do každého interiéru. Nemusíte sa vôbec trápiť ani s financovaním. Urobíme všetko pre to, tak aby Vás to nič nestálo. Naše stoličkové výťahy sú vhodné riešenie nie len pre seniorov, ale pre všetkých, ktorým robí schodisko problémy.

Stoličkový výťah parkuje v jednej zo staníc, kde sa aj nabíja. Parkovacie stanice sa urobia na každom Vami určenom poschodí v priestoroch, kde Vám to bude najviac vyhovovať

Prípadne, ak to priestory dovolia,  môže dráha stoličkového výťahu pokračovať a výťah môže parkovať na podeste. Pri vysadení vo vrchnej stanici sa stolička otočí o 90°, čím sa zabezpečí bezpečné a pohodlné nastupovanie.

Moderný stoličkový výťah

Vám dokáže ušetriť miesto na schodisku pokiaľ dráha, po ktorej jazdí má jednoduchú konštrukciu, ktorou je iba jedna koľaj.

Ak máte záujem o odstránenie bariér v  domácnosti si môžete sami zvoliť miesto nastupovania, stoličkový výťah sa vyrobí podľa Vašich potrieb  a priestorov na mieru. Podľa jednotlivých sklonov, točení a zákrut schodiska.

Stoličkové výťahy FLOW

Stoličkový výťah FLOW  má množstvo prvkov, vďaka ktorým bude pre Vás presun po schodisku jednoduchý, pohodlný a bezpečný. Ovládanie výťahu je jednoduché vďaka jedinečnému joysticku. Stoličkový výťah FLOW 2 má patentovanú technológiu pohybu po schodisku, ktorá dovoľuje výťahu natáčať sa podľa sklonu schodiska, zatiaľ, čo Vy sedíte pohodlne vo Vašej stoličke.

Zahnuté opierky rúk Vás udržia v bezpečí a v pohodlí počas celého presunu po schodoch.  A pokiaľ sa výťah dotkne nejakej prekážky v dráhe, okamžite zastane. Takže nie je možné žiadne zranenie, alebo poškodenie počas presunu. Nastupovanie a vystupovanie je veľmi rýchle a jednoduché. Stoličkový výťah má jednoduché a veľmi praktické ovládanie. Vzhľad si môžete prispôsobiť, tak aby vhodne zapadol do prostredia vášho domova. Pri pohľade na škálu farieb neodoláte. Stolička sa ľahko umýva, môžete si vybrať materiál, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this