Stropný zdvihák Ergolet Luna je skvelý, každodenný pomocník.

Stropný zdvihák vertikalizácia
Zdvíhacie zariadenia pre ŤZP. Stropné alebo pojazdné?
17. mája 2021
Simone Sophie Steward
Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna (časť 2)
18. septembra 2021

Stropný zdvihák Ergolet Luna je skvelý, každodenný pomocník.

Samostatné bývanie Stropný zdvihák

Samostatné bývanie Stropný zdvihák

Nečakane ste sa dostali na invalidný vozík? Máte doma problémy s presunom do kúpeľne, alebo na posteľ ? Máme pre Vás riešenie. Riešením je stropný zdvihák Ergolet Luna, ktoré dokáže pomôcť s presunom nielen Vám, ale aj vášmu opatrovateľovi, alebo osobnému asistentovi.

Stropný zdvihák Ergolet Luna

Vďaka horizontálnemu posunu dokážete stropný zdvihák obsluhovať aj samostatne. Ďalšou veľkou výhodou stropného zdvíhacieho zariadenia Ergolet Luna je široký sortiment vakov všetkých veľkostí. Môžete si vybrať z týchto vakov:

·         Kúpací vak bez opory hlavy

·         Kúpací vak s oporou hlavy

·         Toaletný vak

·         Vertikalizačný vak na nácvik chôdze

zdvíhacie zariadenieStropný zdvihák skvelo zapadne do Vášho interiéru vďaka modernému dizajnu. Taktiež nemusíte riešiť, kde skladovať toto zdvíhacie zariadenie. V porovnaní s pojazdným zdvíhacím zariadením nemusíte kupovať, alebo meniť posteľ, nakoľko stropné zdvíhacie zariadenie sa pohybuje po koľajach upevnených v strope. Veľkou nevýhodou pojazdného zdvíhacieho zariadenia je, že potrebujete pomerne veľký manipulačný priestor, a to aj pod posteľou, inak ho nad posteľou nevyužijete a taktiež veľké požiadavky na skladovanie. Preto odporúčame stropné zdvíhacie zariadenie.

Veľkou výhodou zdvíhacieho zariadenia je jeho jednoduchosť a bezpečnosť. Pri presune v kúpeľni, kde je mokro a vlhko, sa môžete ľahko šmyknúť. Preto neodporúčame sa v kúpeľni presúvať bez zdvíhacieho zariadenia. So zdvíhacím zariadením Vám nič takéto nehrozí.

Ďalšou veľkou výhodou je, že nepotrebujete robiť žiadne stavebné úpravy. Toto zdvíhacie zariadenie hravo premení aj Vašu kúpeľnú na bezbariérovú. Ani zárubne Vám nemusia robiť žiadne starosti. Vďaka prehupovému systému sa dostanete hravo a hlavne bezpečne úplne všade. Poradíme si aj s rôznym typom stropov a stien, takže sa nemusíte obávať ani tohto.  Poradíme si s väčšinou materiálov, do ktorých kotvíme stropné zdvíhacie systémy.

Peňažný príspevok na kúpu Stropného zdviháku

Stropným zdvihákom sa kompenzuje znížená schopnosť osoby s ŤZP prekonávať architektonické bariéry a podporujú sa jej schopnosti pri mobilite a sebaobsluhe. Zdvíhacie zariadenie slúži aj na premiestňovanie osoby s ŤZP, alebo poskytovanie pomoci od inej osoby. Zdvíhacie zariadenie je najmä: schodolez, stropný zdvihák, šikmá schodisková plošina, zvislá plošina, výťah. Doplatok  do 10% dofinancujeme za Vás vďaka členstvu v klube SPIG.

 

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this