Vaky pre stropný zdvihák

SPIG zdvíhacie zariadenia
Liptovský Hrádok stropný zdvihák, zvislá schod. plošina, úprava vozidla
29. marca 2022

Vaky pre stropný zdvihák

Obavy z nepohodlného starého stropného zdviháky pozná azda každý vozičkár. Komfortné a pohodlné zdvíhacie zariadenie je pre každého vozičkára nevyhnutné. Naše stropné zdvíhacie zariadenie nereže, netlačí ani neškrtí. Vaky pre stropný zdvihák Ergolet Vám zabezpečia komfortný a bezpečný presun.

Ponúkáme nasledovné vaky pre stropný zdvihák

Máme širokú škálu vakov všetkých rozmerov a typov, ktoré sú navyše veľmi pohodlné. Všetky vaky pre stropný zdvihák Ergolet sú mimoriadne bezpečné. Môžete si vybrať s nasledovných vakov:

  1. Kúpací vak s oporou alebo bez opory hlavy. Je to najčastejšie používaný vak. Tento vak obsahuje bezpečný prvok v podobe dierok, ktoré prepúšťajú vodu, tak že pri vyberaní z vane nestečie nikde voda, tým pádom sa nikto nepošmykne na šmykľavej a mokrej zemi. Vak sa dá jednoducho navliecť aj v ľahu. V prípade potreby Vám vieme dodať aj kúpací vak s oporou hlavy.
  2.  Toaletný vak bol navrhnutý špeciálne, aby Vám zabezpečil bezpečný, ľahký a rýchlypresun na záchod hoci aj bez pomoci, prípadne pohodlne urobiť osobnú hygienu naposteli. Stačí si ho dať za chrbát a popod nohy. Doprajte si mimoriadne bezpečnýpresun stropným zdvihákom, ktorého neodmysliteľnou súčasťou sú vaky.
  3. Vertikalizačný vak je obzvlášť dôležitý pre každého vozičkára, aby mohol bezpečne a pohodlne cvičiť v pohodlí domova. Pohodlie vertikalizačných vakov je mimoriadne dôležité. Nášho vertikalizačného vaku sa nemusíte báť. Nereže, neškrabe, netlačí. Doprajte si mimoriadne bezpečný a pohodlný nácvik chôdze v pohodlí domova.

 

Vaky pre stropný zdvihák

 

Financovanie

Na našich klientoch nám mimoriadne záleží, preto Vám ponúkame aj pomoc pri financovaní kúpy zdvíhacieho zariadenia.

Keď sa rozhodnete spolupracovať s nami, tak získate zadarmo poradenstvo, ako vybaviť príspevok na toto zariadenie od ÚPSVaR, ktorý je až do výšky 98%. Navyše sa môžete zadarmo stať členmi v klube Spig, kde získate množstvo výhod. Získate zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení a pomôžeme Vám s dofinancovaním doplatku pri kúpe zdvíhacieho zariadenia až do 10% a ešte množstvo ďalších výhod.

Cenová ponuka je zadarmo. Navyše pri spolupráci s nami získate mimoriadne spoľahlivé bezpečné a dlhotrvácne zariadenie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this