Zvislá plošina Altura | Najtichší domáci výťah

Bezbariérový prístup do bytu v bytovom dome
Bezbariérový prístup do bytu v bytovom dome
11. marca 2019
Prešov Zvislá plošina
Prešov Zvislá plošina pre imobilných
8. decembra 2020

Zvislá plošina Altura | Najtichší domáci výťah

Zvislá plošina Altura

Zvislá plošina Altura Platinum

Altura Platinum je poháňaná osvedčenou a spoľahlivou hydraulickou technológiou. Altura Platinum je k dispozícii v širokej škále veľkostí a konfigurácií a je vysoko prispôsobiteľná zvislá plošina, ktorú je možné používať v širokom spektre verejných a súkromných prostredí, v interiéri aj exteriéri. Je k dispozícii s vlastným voľne stojacim hriadeľom alebo sa môže inštalovať do murovanej šachty.

Hladký pohyb zvislej plošiny od začiatku až do konca

Všetky zvislé plošiny Altura Platinum sú štandardne vybavené jemným štartovacím a zastavovacím zariadením, ktoré vám zaručuje výnimočne plynulú jazdu od okamihu, keď stlačíte tlačidlo na ovládacom paneli.

Navrhnite si domáci výťah – zvislú plošinu sami!

Vyberte si zo širokej ponuky povrchových úprav kabíny Altura a vytvorte výťah, ktorý vyhovuje vašim potrebám a zodpovedá vášmu okoliu. Minimalistický rad Simplicity ponúka diskrétnu koordináciu so svojím prostredím a je dobrou voľbou pre verejné budovy, zatiaľ čo elegancia radu Deluxe bude vyhovovať každému štýlovému interiéru.

Rýchla montáž

Platina Altura Platinum je navrhnutá na inštaláciu za pár dní a keď je nainštalovaná vo vlastnom hriadeli, vyžaduje si minimálne stavebné práce. Je ponúkaný v ôsmich štandardných veľkostiach plánu alebo môže byť vyrobený na mieru podľa vašich požadovaných rozmerov.

 


Zvislá plošina Altura Diamond

Domáca zvislá plošina Altura Diamond, ktorá je tichšia ako tichá miestnosť, vám prináša to najlepšie v pohodlí a má elegantný štýl, ktorý zodpovedá vášmu domovu.

Luxus
Zažite skutočný luxus s domácou výťahovou zvislou plošinou Altura Diamond. Domoci výťah Altura Diamond, ktorý je tichší ako tichá miestnosť, vám prináša to najlepšie v pohodlí a má elegantný štýl, ktorý zodpovedá vášmu domovu.

Altura Diamond je poháňaná jedinečným motorom a ozubeným systémom bez ozubených kolies, doslova kĺže medzi poschodiami, čím vám poskytuje najhladšiu a najtichšiu jazdu, akú si dokážete predstaviť. Hladina zvuku vo výťahu je nižšia ako priemerný hluk v pozadí v tichej miestnosti – tak je tichá.

Hladký pohyb zvislej plošiny Altura Diamond

Výnimočne plynulá jazda vo zvislej plošine Altura Diamond  začína a končí jemne s jemným štartovacím a zastavovacím zariadením namontovaným na všetkých výťahoch. Jednoducho stlačte a uvoľnite cieľové tlačidlo a uvoľnite sa, kým sa na konci vašej jazdy dvere znova neotvoria.

Navrhnite si domáci výťah – zvislú plošinu sami!

Vďaka exkluzívnej škále štýlových možností sa vaša zvislá plošina Altura Diamond skutočne stane súčasťou vášho domova. Vyberte si jednu z našich kabín Diamond Collection alebo si vytvorte vlastný dizajn z našej ponuky vysokokvalitných povrchových úprav stien, podláh, akcentov, ovládacieho panela a stropu.

Rýchla montáž

Zvislá plošina Altura Diamond môže byť inštalovaná v interiéri alebo exteriéri, buď vo vlastnom samonosnom kovovom drieku alebo v murovanom drieku. Zdvíhací mechanizmus je úplne obsiahnutý v šachte a výťah beží na štandardnú sieťovú elektrinu. Výťahy Altura sú plne v súlade so všetkými príslušnými európskymi bezpečnostnými normami a sú vhodné na použitie v súkromných alebo verejných budovách.

 


Zvislá plošina Altura Gold

Domáci výťah – zvislá plošina Altura Gold s hladkou jazdou a výberom elegantných možností, stylingu prináša do každej budovy luxusné bývanie.

Objavte luxus

Objavte luxus domáceho výťahu s Altura Gold. Domáca výťah Altura Gold ponúka hladkú jazdu a výber elegantných možností štylizácie a poskytuje luxusné bývanie každej budove.

V rámci radu Altura sú štandardne dodávané prvotriedne funkcie, vďaka čomu si môžete slobodne zvoliť typ a veľkosť výťahu, ktorý vám poskytne najlepšie riešenie pre vaše potreby. Altura Gold je otvorená zvislá plošina uzavretá v kovovej šachte, ktorú je možné inštalovať v malom priestore bez kompromisov v oblasti pohodlia a ľahkého prístupu.

Hladký pohyb zvislej plošiny Altura Gold

Zvislá plošina Altura Gold je vybavená mäkkým zariadením na spustenie a zastavenie, ktoré vám zabezpečí plynulú a pohodlnú jazdu pri každom použití výťahu. Jednoducho stlačte a podržte cieľové tlačidlo na ovládacom paneli a nechajte výťah, aby vás jemne previedol domov hore a dole.

Navrhnite si domáci výťah – zvislú plošinu sami!

Vďaka množstvu ponúkaných možností sa výťah Altura Gold môže skutočne stať súčasťou vášho domu. Vyberte si z radu veľkostí, farieb a detailov pre šachtu, steny, podlahu a dvere a vytvorte výťah, ktorý vyhovuje vašim potrebám a zodpovedá vášmu okoliu.

Rýchla montáž

Zvislá plošina Altura Gold je dokonalý domáci výťah navrhnutý tak, aby sa zmestil do malých priestorov s minimálnymi stavebnými prácami. Výťah je dodávaný s vlastným kovovým hriadeľom, zdvíhací mechanizmus je úplne obsiahnutý v šachte. Beží na štandardnú sieťovú elektrinu a zvyčajne sa dá nainštalovať za pár dní. Altura Gold je samozrejme plne v súlade so všetkými príslušnými európskymi bezpečnostnými normami.

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this