Košice Schodolez pre imobilných

Košice schodisková plošina otvorená
Košice schodisková plošina pre imobilných
13. januára 2021

Košice Schodolez pre imobilných

Košice Schodolez

Košice Schodolez

Pri presune imobilných po schodoch pomáhajú zdvíhacie zariadenia

 

Košice Schodolez pre imobilných je vhodný pomocník pri presune po schodoch. Imobilná osoba môže počas presunu po schodisku sedieť na mechanickom vozíku a nemusí si presadať. Pokiaľ nepoužívate invalidný vozík, môžete použiť schodolez so sedátkom. Nie je to samoobslužné zariadenie ako schodisková plošina, alebo stoličkový výťah, ale pomoc na schodoch je to obrovská. Schodolez sa iba zasunie pod vozík a pripne sa o konštrukciu vozíka. Asistent následne ovláda schodolez vďaka tlačítkam, ktoré sa nachádzajú na riadítkach.

Košice Schodolez

Košice Schodolez

Vďaka tomu, že shodolez sa ľahko prenáša, je možné ho používať aj na viacerých schodiskách. 

Ľahko sa nakladá do auta, ľahko sa s ním cestuje. Nie je potrebné ho zdvíhať pri nakladaní do auta vylezie sám.

Schodolez je pre imobilných a seniorov skutočná pomoc, ktorá im umožní presúvať sa slobodne von. Opeť bude možné ísť na prechádyku a užiť si pekný deň v yáhrade, v parku. Vďaka schodolezu pri presune po schodoch nehroyí žiaden pád. Presunpo schodisku pre vás už nebude náročný a a ni nebezpečný.

 

 

Košice pre svojich občanov zabezpečujú odstránenie výškových bariér vďaka príspevkov od štátu. V dlhoročnej spolupráci s firmou SPIG, s.r.o.  Vďaka zdvíhacím zariadeniam . medzi ktoré patrí aj schodolez sa osobám so zdravotným postihnutím dá pomôcť pri presune po schodisku. Zároveň existujú zariadernia, ktoré môžu pomáhať pri presune v celej domácnosti.

 

Pri presune v domácnosti pomáha aj stropný zdvihák

 

 

Košice schodolez a ostatné zdvíhacie zariadenia

možné odskúšať bezplatne priamo na vašom schodisku.

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this