Košice stoličkový výťah

Schodolez mechanický vozík
Schodolez + mechanický vozík ako bonus
8. januára 2021
Senec stoličkový výťah
Senec stoličkový výťah pre ZŤP
13. januára 2021

Košice stoličkový výťah

Košice Stoličkový výťah

Košice Stoličkový výťah FLOW 2

Košice stoličkový výťah do rodiny žijúcej v rodinnom dome, alebo byte je cenovo dostupný vďaka príspevku a vyrába sa na mieru.

Bezpečný presun po schodisku je dôležitý. Zabránenie pádu pri pokuse presunu po schodisku sa rovná záchrane života. Práve preto je na svete stolickovy výťah. Je vhodný, pokiaľ Vám presun po schodisku spôsobuje problémy.

A to ak : Je pre váš zdravotný stav vhodné, aby ste kráčali, za pomocí barlí. Ale pri presune po schodisku potrebujete pomoc

Používate chodítko, ste po operácii bedrového kľbu a ťažko sa Vám chodí po schodoch.

V podstate už len ten faktor, že sa Vám po schodoch chodí ťažko otvára otázku, či stoličkový výťah nezačínate potrebovať. Starnutie a strata síl nie je hanba. Je potrebné myslieť na svoje zdravie a bezpečnosť. Preto netreba riskovať pád na schodisku a oveľa vhodnejšie je osloviť nás.

Aj pokiaľ používate invalidný vozík, je stoličkový výťah riešenie pre vás. Stolickovy výťah Flow X je navrhnutý tak, aby umožnil čo najjednoduchšie presun z vozíka na sedačku.

Stolickovy výťah je cenovo dostupný vďaka príspevku od Úradu prace. Hradí sa až do výšky 95%. Pridajte sa k našim spokojným klientom a využite možnosť doplatku do 10% od klubu SPIG.

Znechajte nám Váš kontakt, meno, adresu, telefón. Aby náš obchodný zastupca mohol prijsť a bezplatne zamerať vaše schodisko.

Objednať bezplatné zameranie schodiska

Stoličkový výťah

Vždy keď presun po schodisku spôsobuje problémy, v prvom rade je riziko to vôbedz skúšať bez pomoci. A práve preto pre seniorov a osoby so zníženou mobilitou bol stoličkový výťah vytvorený.

Stoličkový výťah Tyson Group Flow 2 je jedinečné zariadenie na schody. Jedná sa o svetovú špičku po stránke komfortu, technológií a kvality.Stoličkový výťah má patentovanú technológiu  ESIN Group. Presun po schodisku je nadmieru pohodlný, hladký a Tichý. Stoličkový výťah je nadmieru citlivý v zákrutách.

Je široká škála možností ako stoličkový výťah bude parkovať vo vrchnej a aj v spodnej stanici.

 

Stoličkový výťah Flow 2 od Tyson Group

Je vhodným riešením pre vás pokiaľ je pre vás dôležité, aby ste ušetrili čo najviac priestoru na schodisku. Dráha je naozaj veľmi malá a zaberá malo miesta. Dokonalá, patentovaná technológia jednej rúry, ktorá sa nachádza vo výške max 12 cm nad schodiskom. Takisto sedačka je jedinečná. Je veľmi pohodlná, má patentovaný systém zatvárania, ktorý je síce mechanický, ale oveľa rýchlejší a jednoduchší než elektrický. Zároveň je samozrejme možné objednať si aj elektrické ovládanie sklápania sedačky. Sedenie je veľmi pohodlné opierky rúk sa sklápajú rovnako ako sedačka a sú umiestnené na správnom mieste tak že sa vám sedí Veľmi príjemne a vaše ruky majú pohodlie. Ovládanie sa nachádza na opierke. Veľmi jednoducho sa ovláda, stačí zatlačiť tlačítko so šípku v smere jazdy. Stoličkový výťah sa privoláva vďaka diaľkovému ovládaniu, ktoré môžete nosiť všade so sebou. Zároveň môže byť upevnené na stene v každej stanici.

Košice stoličkový výťah

Pre svojich klientov zabezpečujú vďaka Úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Každý obyvateľ mesta Košice, ale aj všetkých iných obecných celkov na Slovensku výťah môže mať vo svojej domácnosti.  Pokiaľ je na Toto zariadenie odkázaný. Mieru odkázanosti stanoví samotný Úrad práce sociálnych vecí a rodiny na základe doložených podkladov. Komplexný posudok a odporúčanie na stoličkový výťah vám príde domov poštou formou rozhodnutia. Príspevok na stoličkový výťah nikdy nemôže byť viac než 95 percent. Je vždy potrebné,aby zo strany klienta, boli dohradené zvyšné percentá ako doplatok. Pridajte sa k našim spokojným klientom a Získajte stoličkový výťah úplne bezplatne vďaka doplatku od klubu SPIG. Povinnosť do hradiť doplatok na zdvíhacie zariadenie stoličkový výťah klub SPIG vyrieši za vás.

Objednať bezplatné zameranie schodiska

Košice Stoličkový výťah FLOW 2 -1

Košice Stoličkový výťah FLOW 2 -1

Košice Stoličkový výťah FLOW 2

Košice Stoličkový výťah FLOW 2

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this