Senec stoličkový výťah pre ZŤP

Košice Stoličkový výťah
Košice stoličkový výťah
13. januára 2021
Zvolen plošina pre imobilných
Zvolen plošina pre imobilných
13. januára 2021

Senec stoličkový výťah pre ZŤP

Senec stoličkový výťah

Senec stoličkový výťah

Senec stoličkový výťah

Pre svojich klientov zabezpečujú vďaka Úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Každý obyvateľ mesta Senec, ale aj všetkých iných obecných celkov na Slovensku výťah môže mať vo svojej domácnosti.  Pokiaľ je na Toto zariadenie odkázaný. Mieru odkázanosti stanoví samotný Úrad práce sociálnych vecí a rodiny na základe doložených podkladov. Komplexný posudok a odporúčanie na stoličkový výťah vám príde domov poštou formou rozhodnutia. Príspevok na stoličkový výťah nikdy nemôže byť viac než 95 percent. Je vždy potrebné,aby zo strany klienta, boli dohradené zvyšné percentá ako doplatok. Pridajte sa k našim spokojným klientom a Získajte stoličkový výťah úplne bezplatne vďaka doplatku od klubu SPIG. Povinnosť do hradiť doplatok na zdvíhacie zariadenie stoličkový výťah klub SPIG vyrieši za vás.

Objednať bezplatné zameranie schodiska

 

Stoličkový výťah

Vždy keď presun po schodisku spôsobuje problémy, v prvom rade je riziko to vôbedz skúšať bez pomoci. A práve preto pre seniorov a osoby so zníženou mobilitou bol stoličkový výťah vytvorený.

Stoličkový výťah Tyson Group Flow 2 je jedinečné zariadenie na schody. Jedná sa o svetovú špičku po stránke komfortu, technológií a kvality.Stoličkový výťah má patentovanú technológiu  ESIN Group. Presun po schodisku je nadmieru pohodlný, hladký a Tichý. Stoličkový výťah je nadmieru citlivý v zákrutách.

Je široká škála možností ako stoličkový výťah bude parkovať vo vrchnej a aj v spodnej stanici.

 

Stoličkový výťah Flow 2 od Tyson Group

Je vhodným riešením pre vás pokiaľ je pre vás dôležité, aby ste ušetrili čo najviac priestoru na schodisku. Dráha je naozaj veľmi malá a zaberá malo miesta. Dokonalá, patentovaná technológia jednej rúry, ktorá sa nachádza vo výške max 12 cm nad schodiskom. Takisto sedačka je jedinečná. Je veľmi pohodlná, má patentovaný systém zatvárania, ktorý je síce mechanický, ale oveľa rýchlejší a jednoduchší než elektrický. Zároveň je samozrejme možné objednať si aj elektrické ovládanie sklápania sedačky. Sedenie je veľmi pohodlné opierky rúk sa sklápajú rovnako ako sedačka a sú umiestnené na správnom mieste tak že sa vám sedí Veľmi príjemne a vaše ruky majú pohodlie. Ovládanie sa nachádza na opierke. Veľmi jednoducho sa ovláda, stačí zatlačiť tlačítko so šípku v smere jazdy. Stoličkový výťah sa privoláva vďaka diaľkovému ovládaniu, ktoré môžete nosiť všade so sebou. Zároveň môže byť upevnené na stene v každej stanici.

 dráha stoličkového výťahu

Jedinečná dráha Senec stoličkový výťah

 

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this