Schody nie sú problém

Schodolez mechanický vozík
Schodolez + mechanický vozík ako bonus
8. januára 2021
Prekonať schodiskové bariéry
Prekonať schodiskové bariéry
10. januára 2021

Schody nie sú problém

Schody nie sú problém

Schody nie sú problém

Schody nie sú problém pokiaľ máte zariadenie, ktoré vám pomôže presúvať sa po nich. Vzhľadom k tomu že tieto zariadenie vás zdvíhajú po schodoch prischol im názov zdvíhacie zariadenie. Pre imobilných schody nie sú problém pokial používajú zdvíhacie zariadenia. Do tejto kategórie patrí prenosné zariadenie schodolez.

Schody nie sú problém

schodolezy

schodolezy

Schodolez ovláda asistent. Ovláda sa veľmi jednoducho, v podstate sa počas presunu po schodisku iba pridŕža. Je to pomôcka, ktorá sa pripína  na mechanický. Schody už nebudú viac problém, schodolez vás bude sprevádzať aj na cestách. Môžete ho využívať na viacerých schodiskách. Pre rovné schodiská a schodiská s medzipodestami je vhodný pásový schodolez. Pre atypické schodiská a pre točené schodiská je vhodný kolieskový schodolez. Schodolez je cenovo dostupný vďaka príspevku od úradu práce. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a využite doplatok od klubu SPIG.

Raz vyskúšať je viac než stokrát vidieť.

Schodolez si môžete odskúšať na vašom vlastnom schodisku počas bezplatného odskúšania. Medzi zdvíhacie zariadenia patrí aj stoličkový výťah. Toto zariadenie sa po schodoch pohybuje Po dráhe ktorá sa na pevno kotví do schodov. Môže to byť drevené schody železné schody betónové schody obložené dlažbou alebo drevom. drahá tričkové ho vyťahuje po spojení veľmi pevná a samonosná.  Sedačka sa použitie sklopí spolu s opierkami rúk a opierka nôh.

Stoličkový výťah slúži úžasne pre seniorov a vracia im naspäť slobodu pohybu po celej domácnosti. Môže slúžiť aj pre osoby na invalidnom vozíku. Stoličkový schodiskový výťah FLOW x je prispôsobený na to aby naň vozičkár mohol ľahko presadnúť.

Pridajte sa k našim spokojným klientom, ktorí používajú stoličkový výťah Získajte doplatok od klubu speak do 10 percent z ceny zariadenia ktorý vám to hradí doplatok k príspevku na zdvíhacie zariadenie.

Schody nie sú problém ani pre osobu ktorá sa chce presúvať priamo na mechanickom alebo elektrickom vozíku a byť úplne samostatná. 

 

Šikmá schodisková plošina SPIG, s.r.o.

Šikmá schodisková plošina SPIG, s.r.o.

Šikmá schodisková plošina zabezpečuje úplnú samostatnosť pre vozičkárov pri presune po schodisku.

Je to najdôstojnejšie riešenie. Šikmá schodisková plošina sa pohybuje Po dráhe, ktorá zároveň slúži ako zábradlie. Dráha je z nehrdzavejúcej ocele.

vďaka kvalitné vlastnej slovenskej výrobe naše schodiskové plošiny slúžia viac než 15 rokov a vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele sa na nich nenachádza žiadna korózia a sú vhodné aj pre vonkajšie inštalácie v exteriéri.

Zvislá plošina pre imobilných

Pokiaľ máte doma vhodný priestor pre domáci výťah je pre vás vhodné vybrať si zvislú plošinu. Zvislá plošina je skladá z kabíny v ktorej sa presúvajú pasažieri a pohonu ktorý sa nachádza v statickej časti teda v ráme rám je potrebné napevno zakotviť do steny a podkladu podklad musí byť dostatočne pevný.

 

Schodiskový výťah pre seniorov aj pre ZŤP

Schodiskový výťah pre seniorov aj pre ZŤP

 

Schody nie sú problém

Schody nie sú problém

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this