Šikmá plošina, schodolez, stoličkový výťah, stropný zdvihák, zvislá plošina a ďalšie produkty SPIG

Vyriešime vaše schodiskové bariéry a prispôsobíme vašu domácnosť vašim každodenným potrebám

Klub SPIG?


Pre to, aby sme vám dokázali ešte viac pomôcť, sme vytvorili špeciálny Klub SPIG. Ten zastrešuje všetky sociálne aktivity, ktoré organizujeme pre svojich klientov a členov klubu. Snažíme sa neustále prinášať EXTRA HODNOTY, ktoré Vám spríjemnia a uľahčia život. Vytvárame komunitu ľudí, ktorí sú navzájom prepojení a pomáhajú si. Členstvo v klube je samozrejme bezplatné.


Zaregistrovať sa

Čo členstvom v Klube SPIG získate?

Bezplatné členstvo v OZ Inak obdarení
Pomoc s členom s doplatkami na zdvíhacie zariadenia. Pomoc a poradenstvo pri príspevkoch a kompenzáciách. Poradenstvo pri začleňovaní ŤZP do aktivít Klubu SPIG, aj do života.
Šekovú knižku Inak obdarení
Periodické výhody a benefity pre členov klubu. Pomoc s doplatkom do 10 % z ceny pomôcky. Zadarmo lístky na 10 benefičných koncertov Bonusy ku kúpe zariadení SPIG (zadarmo vozíky, rampy atď.) Zvýhodnené ceny služieb v partnerských organizáciách SPIG Bezplatná asistencia pri komunikácii s ÚPSVaR. Predĺžená záručná doba určitých produktov Množstvo ďalších výhod.
Bonusovú kartu Inak obdarení
Všetky výhody šekovej knižky Účasť na zlosovaniach o hodnotné výhry
Zadarmo predplatné časopisu Inak obdarení
Dvojmesačník, ktorý si tvoria hlavne sami ŤZP a ich blízki. Získate tipy a triky na všetko, čo by vám mohlo pomôcť (informácie, inšpirácie, úspešné terapie a pod. Rady, ako získať rôzne príspevky a pomôcky. Návody, ako si vybudovať bezbariérové prostredie. Predstavenie združení, nadácií a organizácií pre ŤZP. Tipy, ako žiť zdravo, priamo od lekárov. Výbery z tvorby ŤZP (knihy, básne, iná tvorba). Krížovky a sekcia pre deti.
Prístup na web www.inakobdareni.sk
Všetky témy z časopisu Archív časopisu Pravidelne aktualizované rubriky Poradenstvo Online tipy a triky

Týka sa Vás štátny príspevok na zdvíhacie zariadenie?

Spoločnosť SPIG s.r.o. je na trhu od roku 1998 nielen ako distribútor, ale najmä ako výrobca zdvíhacích zariadení, ktoré slúžia pre osoby so zdravotným postihnutím pri presune po schodoch a zároveň v domácnosti pri ich každodenných potrebách.

Naše produkty sa aktívne podieľajú na kvalitnom živote osoby so zdravotným postihnutím. Naša pomoc prichádza už ráno pri vstávaní z postele. Vďaka stropnému zdviháku je presun veľmi jednoduchý a už navždy bezpečný. Toto zariadenie – stropný zdvihák vás prenesie z postele rovno do kúpeľa, zabezpečuje ľahké polohovanie, umožňuje domáce cvičenie, sprístupní pre vás toaletu a je vďaka nemu možné prechádzať aj cez najužšie zárubne a tak ďalej.

 

Naše riešenia pre vaše schody vás nadchnú. Dokážeme pre vás vytvoriť riešenie, aby ste mohli byť úplne samostatný pri presune po schodoch na invalidnom vozíku. Budete sa môcť presúvať kedykoľvek bude chcieť. Schodiskové plošiny vyrábame na mieru vašich potrieb a rozmerov vášho schodiska.

 

 Ponúkame aj riešenia, ktoré sa vyhnú potrebe inštalácie do schodiska.

Sú prenosné a tým pádom aj využiteľné na viacerých miestach. Jedná sa o schodolezy.

Schodolez za pomoci jedného asistenta prenesie osobu na mechanickom, alebo aj elektrickom invalidnom vozíku bezpečne a ľahko. Ich nosnosť je do 150 kg. Preto sa nemusíte obávať o svoje pohodlie, alebo bezpečie pri jeho ľahkom a rýchlom používaní. Pritom nami vyrobené schodiskové plošiny majú nosnosť až 225 kg. Sú určené pre samostatný presun osoby na vozíku po schodoch, ale vyžadujú si inštaláciu dráhy do schodiska.

SPIG je výrobcom domácich výťahov nielen na schody, ale aj pre vertikálne riešenia. Zvislé plošiny vyrábame so skrutkovým pohonom. Je na vás či si vyberiete našu výrobu, alebo plošiny s hydraulickým pohonom, ktoré dodávame. Obrátiť sa na nás môžete pokiaľ potrebujete zvislo prekonať akýkoľvek zdvih do 12 metrov. Vieme pre vás vyrobiť domáci výťah, ktorý vás presunie z prízemia na prvé, alebo aj piate poschodie. Vďaka dlhodobej spolupráci s ACCCESS zabezpečujeme aj výťahy Altura. Jedná sa pritom o zvislé plošiny, ale od tej najlepšej, ktorá nám dodáva  aj najkvalitnejšie stoličkové výťahy.

 

Veľa druhov stoličkových výťahov.

Dokážeme riešiť vonkajšie, vnútorné, rovné, zákrutové schodisko. Stoličkový výťah sa doposiaľ odporúčal najmä pre seniorov a osoby, ktoré sú schopné si na zariadenie presadnúť. Ale my vám prinášame aj stoličkový výťah FLOW X. Jedná sa o úplne najnovší výťah, ktorý mysli na všetky potreby osôb so zdravotným postihnutím. Tento výťah na schody má minimálne požiadavky na rozmery dráhy, po ktorej sa pohybuje. Dokonca nemusí zasahovať do spodnej podesty.

 

Staráme sa aj o upravenie vozidla, aby spĺňalo požiadavky osoby so zdravotným postihnutím. Máme širokú škálu možnosti ako prispôsobiť vaše vozidlo na ručné riadenie. Zároveň uľahčujeme nastupovanie. Ktoré môže byt samostatné, alebo za pomoci doprovodu no v prvom rade úplne bezpečné. Keď už sedíme v aute, je potrebné naložiť si vozík a aj v tom prípade ponúkame riešenia.

 

Naše služby dopĺňa prídavný pohon HURT-e, ktorý je veľkou podporou pre samostatnosť osoby na vozíku. Je veľmi ľahký a ľahko sa pripína na akýkoľvek mechanicky vozík. Preto je ľahšie použiteľný ako elektrické vozíky, dokáže sa pohybovať oveľa rýchlejšie a dojazd má až 30km.

 

Schodiskové plošiny, domáce výťahy, stoličkové výťahy, schodolezy, stropné zdviháky, úpravy vozidiel pre ručné riadenie, uľahčenie nastupovania a nakladanie vozíka, ale aj prídavný pohon slúžia klientom každý deň pre ich slobodnejší život.

Budovanie dlhodobých dobrých vzťahov s našimi klientmi, ktorí využívajú naše zariadenia sú pre nás to najdôležitejšie. Našich klientov vnímame ako rodinu a práve preto sme tu vždy pre nich. Tvoríme časopis Inak Obdarení a vytvorili sme klub SPIG. Vďaka klubu sme  v bližšom kontakte a dokážeme im oveľa viac pomôcť. Zároveň  im vieme pomôcť aj s vybavovaním financií na tieto zariadenia a zabezpečujeme doplatky k príspevkom.  Klient následne môže mať doma zariadenie, ktoré mu bude pomáhať pri každodennom živote a nemusí naň doplácať z vlastného.

 

Celý podnik SPIG,s.r.o. sa riadi srdcom a každý jeden z nás sa cíti dobre, keď Vám budeme môcť pomôcť a uľahčiť vám život. Obráťte sa na nás , sme tu vždy pre vás, na celom Slovensku. Náš obchodný zástupca vás navštívi a vykoná bezplatne zameranie schodiska, alebo odskúšanie schodolezu. Vytvorí pre vás projekt pre ľahké presúvanie sa vo vašej domácnosti, ktorého súčasťou bude aj kúpeľ, toaleta, cvičenie a dostupnosť v rámci celej domácnosti. Pomôžeme Vám so získaním finančných prostriedkov a s dofinancovanim príspevku. Zariadenie Vám dodáme po schválení príspevku a úradu dodáme všetky potrebné doklady o montáži a platbe.

 

Všetky starosti okolo schodiskových bariér môžete nechať na nás a vy sa môžete starať o to, ako správne využiť svoj čas. Pričom váš hendikep Vám už až tak nebude viac zasahovať do vašich možností, lebo budete môcť využiť naše zariadenia.  Práve preto SPIG, s.r.o. je firma, na ktorú sa vždy môžete obrátiť a zveriť sa do rúk skutočných odborníkov.

Šikmá plošina, schodolez, stoličkový výťah, stropný zdvihák, zvislá plošina

Šikmá plošina, schodolez, stoličkový výťah, stropný zdvihák, zvislá plošina

Sú zdvíhacie zariadenia, ktoré odstraňujú hendikep.
Produkty SPIG Vám

Zdvíhacie zariadenia ako sú schodiskové plošiny, stoličkové výťahy, schodolezy sú často krát nohami aj rukami našich klientov. My si to uvedomujeme a preto pracujeme tak, aby sa pomoc dostala každému kto ju potrebuje.   Pri výbere produktov v SPIGu dôsledne hľadíme na kvalitu. Zároveň sme aj výrobcami produktov ako schodiskové plošiny, zvislé plošiny. Tam na našu kvalitu dozerá aj inšpekcia.

Schodolezy, stoličkové výťahy a stropné zdviháky zabezpečujeme od tých najlepších Európskych výrobcov.


schodolez (1)schodolez-pred-snp Šikmá schodisková plošina Stoličkový výťah Schodisková plošina SPIG 

  Trojzubec - nadstavec na volant pre ZŤP Presadacia doska pre kvadruplegika nákladná zvislá plošina bez ohradenia dráhy

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this