Prekonať schodiskové bariéry

Schody nie sú problém
Schody nie sú problém
10. januára 2021
Schodolez sa pristaví za vozík.
Schodolez sa pristaví za vozík
18. januára 2021

Prekonať schodiskové bariéry

Prekonať schodiskové bariéry

Prekonať schodiskové bariéry

Prekonať schodiskové bariéry, je súčasť nepríjemností s ktorými sa každodenne stretáva osoba s ťažkým zdravotným postihnutím.
Vieme o tom, že je dôležité zabezpečiť slobodné presúvanie sa po schodisku. Dôstojný presun je možný napríklad vďaka schodolezu. Schodolezy sú zdvíhacie zariadenia, ktoré zabezpečujú presun po schodisku pre osobu, ktorá je odkázaná na mechanický vozík. Presun je možný aj na sedátku.

Prekonať schodiskové bariéry vďaka schodolezu je nenáročné.

Váš asistent bude vládať schodolez bez akejkoľvek fyzickej námahy. Schodolezy sa ľahko prevážajú v aute.
Do auta schodolez vôjde v podstate sám, stačí ho správne nakloniť. A to všetko ale teda v prvom rade presune po schodisku je možný vďaka pásom ktoré schodolez posúvajú.

Vďaka schodolezu bude veľmi jednoduché prekonať schodiskové bariéry a môžete ho používať na mnohých miestach v rámci vašeho presúvania sa a cestovania.

Pásový schodolez je vhodný pre rovné schodiská a schodiská s medzipodestami, ktoré sú napríklad vo všetkých bytovkách. Na jedno nabitie je pásový schodolez schopný prekonať až 40 poschodí. Môžete sa na neho spoľahnúť pokiaľ ho potrebujete používať pravidelne v týždni napríklad pri návšteve dialýzy. Je vhodný pokiaľ bývate napríklad na treťom poschodí bez výťahu. Pretože iné zdvíhacie zariadenie ktoré by malo byť inštalované do vášho schodiska by už bolo príliš finančne náročné a jeho cena ty sa nezmestila do výšky príspevku na zdvíhacie zariadenie.

Prekonať schodiskové bariéry

Prekonať schodiskové bariéry

Kolieskový schodolez

Kolieskový schodolez je vyvinutý pre točité schodiská a atypické schodiská. Napriklad, pokiaľ vaše schodisko má 90 stupňové zalomenie bez medzipodesty. Pásový schodolez nemá možnosť otáčať sa počas presunu po schodisku.
prekonať schodiskové bariéry atypických schodísk je možné jedine Vďaka
schodiskovej plošine, alebo stoličkovému výťahu. Pokiaľ však potrebujete prenosné zariadenie bez montáže a chcete ho zároveň používať na viacerých schodiskách, je pre vás vhodný kolieskový schodolez.

Prekonávať bariéry je možné aj vďaka domácemu výťahu. Domáci výťah sa oficiálne označuje zvislá zdvíhacia plošina. Elegantné zariadenie pre interiér aj exteriér.

 

Prekonávať schodiskové bariéry môžete vďaka stoličkového výťahu. Toto elegantné zariadenie slúži najmä pre seniorov, ktorí majú zníženú schopnosť pohybu. Sedačkový výťah je tichý sluha, ktorý je pripravený pomôcť vám vždy vtedy keď ho potrebujete je veľmi nenápadný.

Áno rovnako ako schodolez, stoličkový výťah je zdvíhacie zariadenie, ktoré slúži na prekonávanie schodiskových bariér a nie len, ale aj schodisková plošina sú zariadenia, ktoré je možné mať vo svojej domácnosti vďaka príspevku od úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Pridajte sa k spokojný klientom spoločnosti SPIG, s.r.o.

Bezplatné odskúšanie

Comments are closed.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this